Home

0 comment

Operátor výroby v Belgicku.…

Pre nášho klienta hľadáme operátorov výroby v lokalite Zottegen v Belgicku. Popis práce: výroba ryžových chlebíčkov prevádzka strojov na výrobnej..

Read More
0 comment

Etihad Airways is coming!…

Recruitment event: BRATISLAVA 9th of March, 2019. _____________________________________________________ A career with Etihad Airways will take you all around the world...

Read More
0 comment

Hľadáme Zváračov a Zámočníkov…

Hľadáme šikovných Zváračov s praxou do Rakúska so znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka. Mzda môže byť vyššia aj nižšia, závisí..

Read More
0 comment

Práca v Rakúsku pre…

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme Elektrikárov a Elektromontérov (komerčné a priemyselné budovy).   Vaša mzda 2,300 -2,900 € netto..

Read More
0 comment

Práca v Rakúsku pre…

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme CNC špecialistov / nastavovačov. Nastavenie, prevádzka, programovanie a obsluha CNC strojov Údržba a opravy..

Read More
0 comment

Hľadáme inštalatérov (aj pomocníkov…

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme inštalatérov aj pomocníkov inštalatéra. Montáž, renovácia, údržba a opravy budov - voda, plyn, kúrenie,..

Read More
0 comment

Kvalifikovaní pracovníci do Nemecka…

Hľadáme šikovných kandidátov na rôzne kvalifikované pozície do Nemecka. Pozície: CNC operátor, zvárač, elektrikár, stolár, zámočník a iné. Miesto práce:..

Read More
0 comment

KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI DO BELGICKA…

Hľadáme šikovných kandidátov s praxou na rôzne kvalifikované pozície do Belgicka. Pozície: CNC operátor, CNC programátor, elektrikár, stolár, tesár, pokladač podláh..

Read More
0 comment

Murári, tesári, pokrývači, pokrývači…

Holandská spoločnosť pôsobiaca aj na nemeckom trhu ponúka výbornú pracovnú príležitosť pre murárov, tesárov, pokrývačov, pokrývačov striech, obkladačov, pokladačov a..

Read More
0 comment

Lešenári do Nemecka. Ubytovanie…

Montáž a demontáž lešenia.Práca vykonávaná v exteriéri objektov, treba počítať s prácou vo výškach, často s ťažko prístupnými objektmi práce..

Read More