Home

0 comment

Pracovník/čka v kuracej fabrike…

Informácie o pracovnom mieste Lokalita: Holandsko - mestá Goor (práca len pre mužov) a Ommel (práca pre mužov aj ženy)..

Read More
0 comment

Dokladač/ka tovaru v supermarkete…

Pracujte ako pracovník v supermarkete pre zamestnávateľa, ktorému záleží na Vašej spokojnosti! Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú dlhodobú prácu. Práca v..

Read More
0 comment

Hľadáme pomocných pracovníkov/čky do…

Doplňte tím zamestnancov pracujúcich pre holandského zamestnávateľa v lokalite Noordwijkerhout (západné pobrežie Holandska) Nástup: 27.01.2020 Odchod: 25.01.2020 Zamestnávateľ umiestňuje kandidátov..

Read More
0 comment

Poď pracovať do logistického…

POPIS PRÁCE Hľadáme pracovníkov - mužov, ženy, páry so základnou znalosťou cudzieho jazyka (tzv. pracovná nemčina alebo angličtina) do logistického..

Read More
0 comment

Skladník/čka v Holandsku pre…

Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Doplňte tím zamestnancov pracujúcich pre obľúbeného holandského zamestnávateľa. balenie, kontrola kvality,..

Read More
0 comment

Pracovníci do skladu s…

Hľadáme pracovníkov - mužov pre spoločnosť Merkur Frucht, ktorá sídli v meste Bruckberg (cca 4,5 h od Bratislavy). Práca je..

Read More
0 comment

Holandsko - pracovníčky s…

Universal Consulting dopĺňa tím šikovných pracovníčok s orchideami. Popis práce: Sadenie Pretrhanie Celková starostlivosť o kvety Balenie a expedícia Práce..

Read More
0 comment

Dlhodobá práca na Islande…

Hľadáme šikovných kandidátov pre nášho dlhoročného klienta na Islande, ktorý sa venuje živočíšnej výrobe: Vašou hlavnou úlohou budú najmä tieto..

Read More
0 comment

Pracuj pre spoločnosť Tchibo…

Hľadáme pracovníkov pre spoločnosť Tchibo v Nemecku, v meste Neumarkt in der Oberpfalz. Ide o nepotravinový i potravinový tovar (miešatka..

Read More
0 comment

Krátkodobá i dlhodobá práca…

Pre nášho klienta letisko Frankfurt hľadáme šikovných ľudí. Nástup v rozmedzí 15. júna a 1. júla. Obľúbená práca ! Práca..

Read More