Práca v Holandsku? Overte si spoločnosť!

lesenar_nemecko_ivka

Dnešná doba ponúka veľa príležitostí. A tých pracovných. Niekedy je ťažké sa v nich zorientovať a vybrať si tú správnu.

Pokiaľ si hľadáte prácu v Holandsku máte niekoľko možností. Nájdete si prácu priamo u zamestnávateľa sami, cez kamaráta, alebo využijete sprostredkovateľskú agentúru.

Ak sa rozhodnete nájsť si job cez agentúru práce, zistite si, či má potrebné povolenia.

Málokto totižto vie, že agentúre práce nestačia platné slovenské, či české oprávnenia. Spoločnosť, ktorá sprostredkúva prácu do Holandska musí byť držiteľom KvK čísla, vydaného Holandskou obchodnou komorou (Kamer van Koophandel). Len vtedy je agentúra legálne oprávnená nájsť Vám job v Holandsku.

Okrem tohto faktu si všímajte aj históriu spoločnosti, jej úspechy, ako dlho je na trhu, či má spoločnosť kancelárie, ktoré môžete navštíviť, či FB alebo webová stránka žije.

Želáme šťastú ruku pri výbere tej správnej agenúry!

Lucia Henčelová, riaditeľka

Universal Consulting s.r.o. – najväčší sprostredkovateľ zamestnia do zahraničia na Slovensku

Related Blogs

 • Jan 1, 1970
  Roaming v EÚ

  Roaming je služba poskytovaná Vaším mobilným operátorom, ktorá Vám slúži na telefonovanie, smskovanie a využívanie mobilných dát v zahraničí. Za..

  0 Read More
 • Jan 1, 1970
  Čo všetko potrebujem pri…

  Radi by ste pracovali v zahraničí, ale obávate sa nových vecí a vybavovania? Prečítajte si krátky článok, čo všetko Vám poradíme..

  0 Read More
 • Jan 1, 1970
  Ako si vytvoriť životopis.

  Kvalitne vypracovaný životopis je mnohokrát vstupenkou k získaniu zamestnania, či už vo Vašom okolí, alebo v zahraničí. Akým spôsobom ho..

  0 Read More
 • Jan 1, 1970
  Čo je to Lorem…

  Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď..

  0 Read More