Anglicko: Lakýrnik a autoklampiar v automobilovom priemysle. Bez znalosti anglického jazyka! Ubytovanie zabezpečené.

Anglicko
  • Zverejnené: 21. marca 2019
  • Uzavretie ponuky: 21. marca 2021

Hľadáme šikovných ľudí na pozície – lakýrnik, autoklampiar, leštič, mechanik a montér v automobilovom priemysle.  Hľadá kvalifikovaných pracovníkov , avšak poskytuje príležitosť i kandidátom s praxou a skúsenosťami bez výučného listu. Práca je aktuálna, nástup je po dohode ihneď. Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého, kto má záujem.

Náplň práce:

Autolakýrnik:

schopnosť dôverne vykonať všetky relevantné postupy zabezpečujúce, aby všetky prípravky, príprava, vrchná vrstva a vytvrdzovanie boli splnené so správnym použitím a spracovaním na opravených a rekonštruovaných povrchoch karosérie

Autoklampiar :

Demontáž a oprava automobilových dielov podľa potreby
• Identifikovanie poškodenia a výber správnej metódy opravy
• Použitie správneho nástroja na vykonanie požadovaného procesu opravy
• Spĺňanie termínyov
• Schopnosť vykonávať vysoko kvalitné opravy so všetkými
druhmi opravných metód a materiálov
• Kontrola kvality
• Schopnosť udržiavať konštantný tok práce vo veľmi rýchlom prostredí •
• Schopnosť pracovať ako súčasť tímu a udržiavať pozitívny pracovný vzťah so všetkými zamestnancami

Výhody pre Vás

– spokojní zamestnanci
– rýchly kariérny rast
– garantovaný pracovný čas
– možnosť zvýšenia mzdy na základe pracovných výsledkov
– asistencia s plánovaním cesty
– pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
– dlhodobý kontrakt
– práca na hlavný pracovný pomer

Vaša mzda

Mzda 12.00 GBP brutto za hodinu. 540 GBP Brutto týždenne+ možné nadčasy.

Náš klient je jednou z najlepších 5 priemyselných agentúr pre nábor pracovníkov v Spojenom kráľovstve. Dodáva dočasných a stálych zamestnancov do štyroch kľúčových odvetví vrátane logistiky, výroby a odpadového hospodárstva.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • Anglický jazyk – nie je nutná znalosť

Iné požiadavky

• Minimálne dva roky skúsenosti s
automobilovým lakovaním
• Schopnosť namaľovať postreky automobilových
dielov pomocou akrylových a uretánových
základových farieb
• Lakovanie karosérií a leštenie automobilov
• Schopnosť splniť náročné termíny a pracovať
ako súčasť tímu
• Vyžaduje sa vodičský preukaz
• Vyžaduje sa základná angličtina

• Minimálne dva roky skúsenosti s opravami
kovových častí na poškodených autách a tiež
používať plnivo, príprava áut na maľovanie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: kontakt@universalconsulting.sk

Tagy: autolakýrnik, autoklampiar, dlhodobá práca, práca v Anglicku, automobilový priemysel, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca bez poplatku agentúre, práca bez poplatkov