Anglicko, Rakúsko: Mäsiar, porážač a vykosťovač . Bez znalosti anglického aj nemeckého jazyka! Bez poplatku agentúre

Anglicko
  • Zverejnené: 21. marca 2019
  • Uzavretie ponuky: 21. marca 2021

Hľadáme šikovných ľudí na pozície – mäsiar, porážač a vykosťovač. Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého, kto má záujem.
Hľadá kvalifikovaných mäsiarov , avšak poskytuje príležitosť i kandidátom s praxou a skúsenosťami bez výučného listu.
Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Náplň práce:

Vykosťovač na rozrábke.
• Orezanie výrobku podľa špecifikácie zákazníka
• Práca v chladenom prostredí
• Pracovné znalosti špecifikácií zákazníka
• Použitie nožov alebo iných zariadení na rezanie a orezávanie mäsa
• Orezanie tuku a membrány z vybraných kusov mäsa podľa špecifikácie
zákazníka
• Vkladanie produktu do zásobníkov a posielanie ho do obalovej oblasti
• Zabezpečiť efektívnu produkciu tým, že pracujete ako tím
• Dodržiavať zdravotné a bezpečnostné a hygienické normy v súlade s firemnými
pravidlami a predpismi.

Porážač dobytka.
• Vykonať všeobecné povinnosti podľa požiadaviek
• Udržovať rýchlo sa rozvíjajúce prostredie v súlade s výrobnými potrebami
• Pracovať s manažérom a tímom na dosiahnutie cieľov oddelenia
• Zabezpečovať, aby sa dosiahli špecifikácie zákazníka a spoločnosti
• Pracovať v čistom prostredí, zabezpečiť, aby ste vždy pracovali v čistote a aby ste sa uistili, že bude dokončená výroba.
• Vyššie uvedené nie je vyčerpávajúci zoznam povinností a zodpovedností tejto pozície, ale má za cieľ poskytnúť všeobecný prehľad o stanovisku.
Nástup: ihneď/dohodou

Výhody pre Vás

– spokojní zamestnanci
– rýchly kariérny rast
– garantovaný pracovný čas
– možnosť zvýšenia mzdy na základe pracovných výsledkov
– asistencia s plánovaním cesty
– pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
– dlhodobý kontrakt
– práca na hlavný pracovný pomer

Vaša mzda

Mzda od 7,83 GBP – 15,49 GBP brutto za hodinu. ( Anglicko )

Mzda 12,41€ brutto za hodinu. ( Rakúsko )

Náš klient je jednou z najlepších 5 priemyselných agentúr pre nábor pracovníkov v Spojenom kráľovstve. Dodáva dočasných a stálych zamestnancov do štyroch kľúčových odvetví vrátane logistiky, výroby a odpadového hospodárstva.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • Anglický jazyk – výhodou
  • Nemecký jazyk – výhodou

Iné požiadavky

Pracovné skúsenosti s úpravou, porážkou
– výučný list, nie je nutnosťou
– znalosť Anglického jazyka na začiatočníckej
úrovni, znalosť Nemeckého jazyka na začiatočníckej úrovni
– zručnosť a dobrá fyzická kondícia
– zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: kontakt@universalconsulting.sk

Tagy: mäsiar, porážač, vykosťovač, dlhodobá práca, Anglicko, Universal Consulting, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca bez znalosti cudzieho jazyka, práca s ubytovaním, práca v Anglicku