Arrow Electronics hľadá skladníkov ihneď! Výborná mzda 2240 € mesačne!

Holandsko
  • Zverejnené: 27. mája 2021
  • Uzavretie ponuky: 27. mája 2050

Hľadáme zamestnancov logistiky pre veľkú logistickú spoločnosť Arrow B.V. vo Venlo, kde môžete pracovať na rôznych oddeleniach. Vieme zamestnať mužov, ženy, páry.

Môžete zarobiť až 2245 EUR v hrubom za mesiac, pokiaľ okrem štandardných 40 hodín cez týždeň pracujete dve soboty v mesiaci.

Budete zbierať/pickovať/baliť elektronické súčiastky. Robíte to pomocou skenera a vozíka. Ak máte radi variácie vo svojej práci, je možné pracovať aj v iných oddeleniach, ako napríklad „príjem“ a „preprava“.

Covid info

  • pri vstupe do Holandska musíte mať spravený negatívny antigénový test,
  • po príchode budete absolvovať 5 dňovú karanténu, na šiesty deň Vás zamestnávateľ pretestuje a ak budete negatívny, začínate pracovať na 7-10 deň
  • ubytovanie počas karantény v sume 47,50€ týždenne Vám zamestnávateľ strhne zo mzdy, vopred nič neplatíte
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita

  • Venlo, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v okolí Venlo

Nástupy

  • ihneď, každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny, 5-6 dní v týždni
  • pracuje sa cca 40 hod/týždeň
  • možnosť pracovať nadčasy
  • momentálne sa pracujú 2 soboty v mesiaci

Náplň práce

  • zbieranie, pickovanie, balenie elektronických súčiastok
  • ak máte radi variácie vo svojej práci, je možné pracovať aj v iných oddeleniach, ako napríklad „príjem“ a „preprava“

Vaša mzda

  • 1 945 – 2 245€ /mesiac
  • hodinová mzda 11,28 -16,80€/h + 8,33 holiday money, príplatky 130-200 %

  • v čistom po odrátaní ubytovania, daní, poistenia zarobíte 1330 € netto za mesiac. Pokiaľ pracujete dve soboty v mesiaci v čistom zarobíte 1599 €.
    (pri 40 hodinách týždenne)
  • zábavné, dynamické pracovné prostredie
  • konkurenčný plat (11,28 -16,80 EUR za hodinu brutto, vrátane ADV, pokiaľ máte nad 21 rokov, mladší 11,18 EUR za hodinu/brutto)
  • ak pracujete medzi 20:00 a 00:00 a soboty, máte nárok na 130% príplatok
  • za nedele a sviatky príplatok 200%
  • dlhodobá práca
  • možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
  • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie (až do výšky cca 1100 € ročne)

Arrow Electronics je globálny distribútor produktov, služieb a riešení pre priemyselných a komerčných používateľov elektronických komponentov a podnikových počítačových riešení.

S inováciami, kvalitou a vynikajúcimi službami v srdci svojho podnikania počíta s približne 16 000 zamestnancami na viac ako 470 miestach v 55 krajinách a teritóriách po celom svete.

POŽIADAVKY

  • čistý register trestov
  • anglický jazyk – Začiatočník (A2) alebo nemecký jazyk – Začiatočník (A2)
  • ochota pracovať na 2 zmeny – pracovná doba je medzi 06:00 a 00:00
  • presnosť, kvalita
  • počítačové znalosti
  • pripravenosť pracovať na rôznych oddeleniach (vychystávanie, odkladanie, rezervácia, balenie, príprava na expedíciu)

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch vo Venlo
  • 95€/týždeň
  • doprava do práce firemným autobusom zadarmo

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy – 28,27€/týždeň

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 130-150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty  – záleží na Vás koľko miniete na stravu, …
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis, ideálne v anglickom jazyku, na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „ARROW ELEKTRONICS HOLANDSKO“
  • zavoláme Vám obratom, preberieme si podrobné info o pracovnej ponuke a dohodneme sa na nástupe

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda