Automechanici do Nemecka. Možnosť práce pre automechanikov s praxou i bez praxe.

Nemecko
  • Nemecko
  • Zverejnené: 26. septembra 2018
  • Uzavretie ponuky: 26. septembra 2022

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme automechanikov so vzdelaním. Prax je výhodou, no náš klient ponúka prácu i automechanikom bez praxe (možnosť zaučenia i jazykového kurzu).

Garantované pracovné hodiny (40-50 hodín týždenne) – dostatok pracovných hodín.

Vašou náplňou práce bude:

  • servisovanie a oprava motorových vozidiel
  • kontrola, údržba a oprava všetkých bežných typov vozidiel
  • montáž súčiastok a príslušenstva
  • zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
  • vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových vozidlách
  • diagnostika a riešenie porúch

Vaša mzda

  • 9,49 – 13,25 €/brutto/hodina + dochádzkový denný bonus (od 5 do 20€/netto/deň), resp. možná individuálna dohoda na základe Vašich skúseností a znalosti nemeckého jazyka

Výhody pre Vás

  • dostatok pracovných hodín (40-50 hodín týždenne)
  • možnosť získať prax
  • zamestnávateľ ponúka jazykové kurzy
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • práca pre stabilnú nemeckú spoločnosť

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Prácu ponúkame pracovníkom, ktorí už majú s touto činnosťou skúsenosti, ale aj tým, ktorí túto skúsenosť nemajú. Potrebné len vyučenie v odbore. Musia byť však zruční a fyzicky zdatní.
Zamestnávateľ poskytne zaučenie i kurz nemeckého jazyka.

Požiadavky

  • základná znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2 (základná komunikácia)
  • vzdelanie v odbore automechanik
  • VP skupiny B, vlastné auto – výhodou
  • dobrý prístup k práci a priateľský ku klientom a zákazníkom
  • dobrý fyzický stav
  • presnosť a dôslednosť pri práci
  • časová flexibilita a pracovné nasadenie

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom. Cena ubytovania závisí od lokality práce, spravidla ide o sumu 280-450€ – strhnuté zo mzdy.

Strava

  • Vlastná

Poistenie

  • Podľa platnej nemeckej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Nemecka
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  v nemeckom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: zivotopis@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Nemecku, práca bez poplatkov, práca pre mužov, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna, práca v zahraničí bez poplatkov, práca v Nemecku bez poplatkov, automechanik, autoservis.