Skladník/čka do spoločnosti vyrábajúcej a baliacej maškrty pre psy a mačky! Nástup dohodou. Mzda v čistom 1200-1300€/mesiac.

Nemecko
  • Nemecko
  • Zverejnené: 2. júla 2021
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 2050

Hľadáme pracovníkov/čky do skladu a výroby pre spoločnosť, ktorá vyrába maškrty, granule…pre psy a mačky v Nemecku. Vieme umiestniť mužov (momentálne vzhľadom na charakter práce preferujeme hlavne mužov), ženy, páry, ktorí majú základnú znalosť nemčiny na úrovni A1. Jedná sa o dlhodobú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu. Po 9 mesiacoch máte možnosť prejsť do kmeňového stavu firmy.

Budete pracovať pre nemeckú rodinnú firmu so 60 ročnou tradíciou, ktorá je lídrom európskeho trhu vo svojom odvetví. Firma momentálne funguje v 20 krajiných sveta a zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov. Vyrábajú rôzne inovatívne a certifikované krmivá pre psy a mačky (glutenfree, …)

Pre lepšiu predstavivosť si pozrite nasledujúce video:

Covid info

  • pri vstupe do Nemecka sa musíte preukázať negatívnym antigénovým testom, nie starším ako 48 hodín

Lokalita

  • Bretten-  Nemecko (cca 50 km od Stuttgartu)
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • priebežne po dohode, ideálne ak viete nastúpiť čím skôr

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na nemeckú pracovnú zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa 3 dni ranná zmena, 3 dni poobedná zmena, 3 dni nočná zmeny, 3 dni voľno
  • 35-37 hod/týždeň

Náplň práce

  • práca na výrobnej linke, balenie, etiketovanie krmiva,
  • balenie podľa objednávok do krabíc,
  • prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu,
  • vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
  • vedenie evidencie skladových zásob, práca so skenerom

Vaša mzda

  • 10,45,-€ brutto/hodina
  • 1200-1300€/mesiac v čistom, po odrátaní odvodov aj poistení
  • vyplácaná každý mesiac
  • príplatok za nadčas 25%
  • príplatok za prácu v noci 25%
  • príplatok za prácu v nedeľu 50%

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky

  • nemecký jazyk – min. A1
  • predošlé skúsenosti s prácou vo výrobe/sklade výhodou
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, chuť pracovať
  • fyzická kondícia – keďže budete manipulovať aj s 30 kg vreciami, momentálne preferujeme hlavne mužov
  • max. 50 rokov
  • ochota rešpektovať iné národnosti

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 260-360€/mesiac, strhnuté zo mzdy, vopred neplatíte žiaden depozit

Strava

  • vlastná

Cesta do práce

  • pešo

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

  • cesta do Nemecka – ak nemáte možnosť vlastnej dopravy, vieme Vám zabezpečiť dopravcu – cena je cca 150€/osobu – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je cca po mesiaci
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „KRMIVO PRE ZVIERATÁ, NEMECKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office