Pracuj ako balič pre Plukon (balenie hydiny). Bez znalosti jazyka a praxe. Ubytovanie zabezpečené. Nástup ihneď! Mzda 10,43€/h. – 10,91€/h. + 8,33% holiday money.

Holandsko
  • Zverejnené: 23. júla 2021
  • Uzavretie ponuky: 29. januára 2051

Náš klient PLUKON Food ponúka neustále pracovné pozície. Ak si vyberiete pracovať pre Plukon, budete pracovať pre inovatívnu, pragmatickú a zdravú spoločnosť s budúcnosťou. Na základe Vášho vzdelania a pracovných skúseností získate vynikajúci balík výhod. Okrem toho ponúkame dostatočné príležitosti na rozvoj a rast.

Práca s hydinou, pri ktorej nemusíte ovládať žiadny jazyk. Budete pracovať vo fabrike, kde sa balí kuracie mäso. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Lokalita

  • Ommel – pri Belgických hraniciach
  • Dedemsvaart
  • Goor
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • každý týždeň v utorok a stredu

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu

Pracovné hodiny

  • pondelok až piatok
  • 1-2 zmeny 7:00-16:00, 16:00-01:00

Náplň práce

  • balenie hydiny, kuracieho mäsa

Vaša mzda

  • 10,43,- 10,91€ brutto/hodina + 8,33% holiday money
  • mzda je cca 1200- 1300€/mesiac v čistom, aj po odrátaní ubytovania
  • vyplácaná týždenne

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
  • práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • zabezpečené ubytovanie

Plukon Food Group je jedným z najväčších hráčov na európskom trhu s hydinou, dodávkou kuracích výrobkov a hotových jedál popredným európskym potravinovým partnerom. Rozmiestnením v piatich krajinách a zamestnávajúc viac ako 5 000 ľudí, hrá vedúce postavenie medzinárodná úloha pri premene potrieb zákazníkov na inovatívne výrobky a poľnohospodárske riešenia.

POŽIADAVKY

  • nemusíte mať znalosť cudzích jazykov
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • fyzická zdatnosť
  • vek 21 – 50 rokov
  • ochota rešpektovať iné národnosti

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch
  • 110€/týždeň
  • doprava do práce firemným autom zadarmo, alebo autobusom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 130-150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „BALENIE KURACINY HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda