Balenie kuracieho mäska. Bez znalosti jazyka, praxe, karantény. Holandsko. Nástupy priebežne. Mzda 10,33€/hod + 8,33% holiday money.

Holandsko
  • Zverejnené: 29. marca 2021
  • Uzavretie ponuky: 29. marca 2050

Obsadzujeme pracovné miesta pre nášho klienta v Holandsku. Nemusíte mať jazykové znalosti, prax, ani vodičský preukaz. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry do 50 rokov. Budete pracovať vo fabrike, kde sa balí kuracie mäsko.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Covid info

  • pri vstupe do Holandska nemusíte mať spravený negatívny test, spraví vám ho zadarmo zamestnávateľ priamo v Holandsku
  • nemusíte absolvovať karanténu, pár dní po príchde Vás zamestnávateľ preestuje, následne začínate pracovať
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita

  • Ommel – pri Belgických hraniciach
  • Dedemsvaart
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • priebežne

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Pracovné hodiny

  • pondelok až piatok
  • 1-2 zmeny 7:00-16:00, 14:00-20:00

Náplň práce

  • balenie kuracieho mäska

Vaša mzda

  • 10,33,- 10,80€ brutto/hodina + 8,33% holiday money
  • mzda je cca 1200- 1300€/mesiac v čistom, aj po odrátaní ubytovania
  • vyplácaná týždenne

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
  • práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • zabezpečené ubytovanie

Našim klientom je holandská personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

POŽIADAVKY

  • nemusíte mať znalosť cudzích jazykov
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • fyzická zdatnosť
  • vek 21 – 50 rokov
  • ochota rešpektovať iné národnosti

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch
  • 80-110€/týždeň
  • doprava do práce firemným autom zadarmo, alebo autobusom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 130-150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „BALENIE KURACINY HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office