Čalúnnik nábytku v Anglicku. Bez znalosti anglického jazyka. Bez poplatku agentúre.

Anglicko
  • Zverejnené: 21. marca 2019
  • Uzavretie ponuky: 21. marca 2021

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Anglicka.
Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého, kto má záujem.
Hľadá kvalifikovaných šičov/krajčírov , avšak poskytuje príležitost i kandidátom s praxou a skúsenosťami bez výučného listu.
Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Miesto práce

Spojené kráľovstvo

Vaša pracovná náplň?

– výroba vysoko kvalitného čalúnenia
– všetky fázy procesu čalúnenia, od spenený rámu po konečnú fázu čalúnenia
– pracovná náplň nezahŕňa prípravu a napenenie – len čalúnenie

Mzda

Mzda od 9,00 GBP – 12,00 GBP brutto za hodinu.

Náš klient je jednou z najlepších 5 priemyselných agentúr pre nábor pracovníkov v Spojenom kráľovstve. Dodáva dočasných a stálych zamestnancov do štyroch kľúčových odvetví vrátane logistiky, výroby a odpadového hospodárstva.

Výhody pre Vás

– spokojní zamestnanci
– rýchly kariérny rast
– garantovaný pracovný čas
– možnosť zvýšenia mzdy na základe pracovných výsledkov
– asistencia s plánovaním cesty
– pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
– dlhodobý kontrakt
– práca na hlavný pracovný pomer

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– skúsenosti s prácou v rýchlom prostredí, na
výrobnej linky alebo páse
– výučný list, nie je nutnosťou
– znalosť Anglického jazyka nie je nutná je však výhodou.
– zručnosť a dobrá fyzická kondícia
– zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail kontakt@universalonsulting.sk.

Tagy: práca v Anglicku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca s ubytovaním, práca bez anglického jazyka, práca bez jazyka, čalúnnik, čalúnnička, šič, šička, krajčír, krajčírka, práca bez poplatku agentúre, práca bez poplatkov