Dokladač tovaru v supermarkete v Holandsku (okolie Amsterdamu) so znalosťou AJ a vodičským preukazom. Nočné zmeny.

Holandsko
  • Zverejnené: 10. novembra 2020
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 2040
Pracujte ako pracovník v supermarkete pre zamestnávateľa, ktorému záleží na Vašej spokojnosti! Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú dlhodobú prácu. Práca v supermarketoch ako napríklad AH Online. Vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ preferuje mužov.

Pracuje sa na nočné smeny od 02,00 h – 10,00.

Lokalita

  •  Amsterdam, Limburg

Nástupy

  • každý pondelok v priebehu decembra 2020

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • dopĺňanie zásob
  • preceňovanie dátumu pri exspirácii tovaru
  • triedenie prázdnych škatúľ na plnený tovar
  • vybaľovanie tovaru
  • zákaznícky servis
  • iné pomocné práce

Vaša mzda

  •  €11,35 + 8,33 % holiday money
  • nadčasy 135%, nedele a sviatky 200%, nočné 150%
  • mzda v čistom, po odrátaní ubytovania, daní, poistenia je v cca 1480€ v čistom mesačne (môže byť vyššia aj nižšia podľa odpracovaných hodín)
  • mzda v Holandsku je stanovená podľa veku a tento zamestnávateľ Vám vypláca 8,1% ADV allowance (preddavky) už v hodinovej mzde
  • 18 r. – 20 r. – 8,08 €/hod + 8,1% AD = 8,73 €/hod
  • 21r. – 11,35 €/hod + 8,1% AD = 12,27€/hod
  • je vyplácaná každé 4 týždne

Pracovné hodiny

  • cca 130-145 hodín mesačne
  • nočné zmeny

Výhody pre Vás

  • dlhodobá práca
  • výborné platové podmienky
  • doprava aj ubytovanie sú zabezpečené zamestnávateľom ( môžete si však zabezpečiť aj sami)
  • ubytovanie: 2 osoby na izbe s kuchyňou, kúpeľňou, obývačkou, WIFI, základné zariadenie
  • vynikajúca starostlivosť zo strany zamestnávateľa
  • mzda je vyplácaná mesačne

POŽIADAVKY

Jazykové požiadavky

  • anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Iné požiadavky

  • predchádzajúca prax s manuálnou prácou
  • vodičský preukaz B
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • flexibilita
  • záujem o dlhodobú prácu
  • výška min. 1,68 m
  • dobrá fyzická kondícia – kandidát nemôže mať problém pracovať v tempe
  • ochota pracovať v noci
  • bezúhonnosť

NÁKLADY

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec – 100 € týždenne  (max. 122,22 € brutto, neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy)
  • doprava do práce aj z práce je zabezpečená zamestnávateľom – krátke vzdialenosti na bicykli, pre dlhšie vzdialenosti zamestnávateľ zabezpečí transport za 2€ na deň

Strava

  • vlastná

  • zdravotné poistenie podľa platnej holandskej legislatívy – 27,38€ týždenne

  • cesta do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (vlastným autom alebo svojim dopravcom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie. Cena je štandardne 100-120€
  • vreckové na prvé 2-3 týždne
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,-  99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „SUPERMARKETY HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: kontakt@universalconsulting.sk.