Dokladač/ka tovaru v supermarkete v Holandsku. Výborná mzda od 11, 97- €/h – 17,50€. AJ nutná, nočné smeny. 75€ príspevok na dopravu do Holandska.

Holandsko
  • Zverejnené: 3. júna 2019
  • Uzavretie ponuky: 3. júna 2021
Pracujte ako pracovník v supermarkete pre zamestnávateľa, ktorému záleží na Vašej spokojnosti! Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú dlhodobú prácu. Práca v supermarketoch ako napríklad AH Online. Práca je vhodná pre mužov, pre ženy i pre páry. Pracuje sa na nočné smeny od 02,00 h – 10,00.

Náplň práce

Dopĺňanie zásob
Preceňovanie dátumu pri exspirácii tovaru
Triedenie prázdnych škatúľ na plnený tovar
Vybaľovanie tovaru
Zákaznícky servis
Iné pomocné práce.

Vaša mzda

 €11,97 vrátané ADV allowance (8,1% nad 22 rokov), + 8% holiday money, nadčasy 135%, nedele a sviatky 200%, nočné 150%. Pokiaľ máte nad 22 rokov, Vaša netto mzda po odrátaní ubytovania, daní, poistenia je v priemere 1480€ v čistom mesačne. Môže byť vyššia aj nižšia podľa odpracovaných hodín.Mzda v Holandsku je stanovená podľa veku a tento zamestnávateľ Vám vypláca 8,1% ADV allowance (preddavky) už v hodinovej mzde. 20r.-7,97 €/hod + 8,1% – 7,97 €21r.- 9,44 €/hod + 8% -10,19 €22r.-11,07 €/hod + 8,1% – 11,97€. Extra ešte máte vyplácané 8% holiday money.Hrubá hodinová mzda s príplatkami (nočné, víkendy) aj 17,50€.

Zamestnanecké výhody, benefity

dlhodobá práca
výborné platové podmienky
doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom ( môžete si však zabezpečiť aj sami), ubytovanie: 2 osoby na izbe s kuchyňou, kúpeľňou, obývačkou, WIFI, základné zariadenie
vynikajúca starostlivosť zo strany zamestnávateľa
práca pre mužov, ženy aj páry
mzda je vyplácaná mesačne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo. Stabilná holandská personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2000. Zaoberá sa najmä vyhľadávaním zamestnancov do oblastí výroby a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

o znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni- komunikatívne
o predchádzajúca prax s manuálnou prácou
o vítaný je VP, sk.B
o zodpovednosť
o precíznosť
o flexibilita
o záujem o dlhodobú prácu
o výška min. 1,68 m
o dobrá fyzická kondícia – kandidát nemôže mať problém pracovať v tempe

Zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec – 122 € týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy).

Strava

Vlastná.

Zdravotné poistenie podľa platnej holandskej legislatívy – 27,38€ týždenne.

Cesta do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (vlastným autom alebo svojim dopravcom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie. Cena je štandardne 100-120€.

Vreckové na prvé 2-3 týždne.

Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.

Kontakt

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: kontakt@universalconsulting.sk.