Pracovník v Logistike/Skladník ( Ingram ) v Holandsku. Ubytovanie zabezpečené. Ženy, Muži, páry.

Holandsko
  • Zverejnené: 6. novembra 2019
  • Uzavretie ponuky: 7. augusta 2030

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov/čky v logistike a skladoch, ktorí majú komunikatívnu angličtinu (B1 úroveň). Máte radi výzvy a nevadí vám pracovať na 3 smeny ?

Jedná sa o dlhodobú prácu. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice.

Ingram Micro Inc. je popredným hráčom na technologickom trhu, najväčším distribútorom veľkoobchodných technológií a globálnym lídrom v oblasti služieb v oblasti riadenia dodávateľských reťazcov a mobilných zariadení.

Lokalita

  • Waalwijk/Tilburg

Nástupy

  • najbližší nástup je 26.10.2020
  • ďalšie nástupy sú už potom každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • ako logistický pracovník/skladník budete mať na starosti rôzne pracovné úlohy.
    • budete zárukou pre našich zákazníkov ktorý si objednali tovar že ho aj dostanú
    • budete mať možnosť nakladať, vykladať ale aj objednávať tovar
    • budete pracovať so spotrebným tovarom

Zamestnanecké výhody a benefity

  • mzda od 10,20 brutto/hodina + 8,33% dovolenkové peniaze (cca 13.ty plat)

  •  príplatky za prácu na zmeny, v sobotu a v nedeľu podľa Holandskej legislatívy

  • možnosť vrátenia pomernej časti odvodov za zdravotné poistenie (cca 1.100 € ročne)

  • 32 -40 hodín týždenne

  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

  • nízke náklady na vycestovanie

  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

  • doprava do prace zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na bicykli, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto

Vaša mzda

  • 10,2 EUR/hod.+ 8,33% dovolenkové peniaze (cca 13.ty plat)
  • príplatky za prácu na zmeny, v sobotu a v nedeľu podľa holandskej legislatívy
    • nadčas – 125%
    • sobota a nedeľa – 150%

      19:00-00:00 – 110%

      00:00-07:00 – 125%

Pracovné hodiny

  • ranná zmena 5:30-12:00
  • poobedná zmena 13:00-18:00
  • nočná zmena od 22:30 – pracuje sa len počas hlavnej sezóny, cca od polovice novembra

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý (B1)

Iné požiadavky

  • ochota pracovať na 2-3 smeny a cez víkendy,
  • flexibilita,
  • dobrá fyzická kondícia,
  • znalosť anglického jazyka na úrovni A2-B1,
  • predchádzajúca prax s manuálnou prácou výhodou,
  • vodičský preukaz výhodou
  • bezúhonnosť

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom
  • cena ubytovania: 107,50€/týždenne (strhnuté zo mzdy, dopredu neplatíte)
  • transport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom  (bicykel, autobusy)

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy
  • zamestnanec si platí zdrav. poistenie 28,02€ týždenne (strhnuté zo mzdy)

  • cesta do Holandska – v prípade záujmu ponúkame pomoc pri naplánovaní dopravy – cesta s dopravcom je cca 120-150€ (každý kandidát si samozrejme môže nájsť vlastný spôsob dopravy do Holandska)
  • vreckové do prvej mzdy
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €
  • pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „SKLADNÍK INGRAM HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda