Hľadáme montérov pneumatík do Nemecka na 6 mesiacov, i dlhodobo! Aj bez praxe i bez jazyka!

Pre nášho klienta spoločnosť Hendricks v Nemecku hľadáme pracovníkov na montáž a demontáž pneumatík.

Garantované pracovné hodiny (40-50 hodín týždenne) ,od pondelka do piatku od 7:00 do 15:30 v sezóne do 17:30 (aj v piatok)

Vašou náplňou práce bude:

  •  montáž, demontáž a vyvažovanie sezónnych pneumatík na osobných automobiloch
  •  vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
  •  starostlivosť o pneumatiky – čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na –
    nasledjúcu sezónu
  • dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce, hygieny a životného
    prostredia
  • zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

Vaša mzda

  • 9,49 Eur brutto/h + 20,00 Eur paušálny poplatok netto na deň, čistá mzda (priemer za mesiac) 1400 Euro- 2000 Eur mesačne, v závislosti od skúseností kandidáta

  • Mzda: 9,49 Eur brutto/h + 20,00 Eur paušálny poplatok netto na deň, čistá mzda (priemer za mesiac) 1400 Euro- 2000 Eur mesačne, v závislosti od skúseností kandidáta
  • garantované pracovné hodiny (40-50 hodín týždenne) ,od pondelka do piatku od 7:00 do 15:30 v sezóne do 17:30 (aj v piatok)
  • 2 týždňová dovolenka počas Vianočných sviatkov
  • práca pre stabilnú nemeckú spoločnosť

Prácu ponúkame pracovníkom, ktorí už majú s touto činnosťou skúsenosti, ale aj tým, ktorí túto skúsenosť nemajú. Potrebné len vyučenie v odbore. Musia byť však zruční a fyzicky zdatní. Ideálne by mali mať prax a zručnosť s montážou v inom odvetví.
Zamestnávateľ poskytne zaučenie i kurz nemeckého jazyka.

Jedná sa o prácu na pol roka ale je možnosť dohodnúť sa na dlhodobej práci.

Požiadavky

  • základná znalosť nemeckého jazyka/anglického jazyka na úrovni A1
  • požadovaná prax alebo skúsenosť s montážou všeobecne
  • VP skupiny B
  • dobrý prístup k práci a priateľský ku klientom a
    zákazníkom
  • dobrý fyzický stav (ide o fyzicky ťažkú prácu pri
    vysokom tempe)
  • presnosť a dôslednosť pri práci
  • časová flexibilita a pracovné nasadenie

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom.

Strava

  • Vlastná

Poistenie

  • Podľa platnej nemeckej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Nemecka
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  v nemeckom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: job@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Nemecku, práca bez poplatkov, práca pre mužov, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna, práca v zahraničí bez poplatkov, práca v Nemecku bez poplatkov, výmena pneumatík, montér, automechanik, autoservis.