Hľadáme Pracovníkov do skladu s ovocím, zeleninou, bylinkami do Nemecka( Bruckberg). Znalosť NJ alebo AJ na základnej úrovni. Nástupná mzda od 1.500 € v čistom. Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu

Nemecko
  • Zverejnené: 23. augusta 2019
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970

Hľadáme pracovníkov – mužov pre spoločnosť Merkur Frucht, ktorá sídli v meste Bruckberg (cca 4,5 h od Bratislavy). Práca je vhodná pre všetkých mužov, ktorí majú motiváciu pracovať a dobrú fyzickú kondíciu. Nepotrebujete komunikatívnu znalosť nemeckého jazyka, ani skúsenosť v logistike. Z jazykových znalostí vám stačia základy nemeckého, anglického, príp. maďarského jazyka.
Pracuje sa len nočné smeny Po-So (18.00-03.00 h). Príplatky za nočnú smenu sú už od 20.00 h.

Sortiment zahŕňa široký výber všetkých bežných druhov ovocia a zeleniny, rôznych exotických plodov, rôznych bylín a korenín a sezónneho sušeného ovocia.

Náplň práce

  • Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
  • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
  • Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
  • Kontrola tovaru
  • Pokiaľ máte VZV, môžete pracovať aj ako VZV skladník

Pracuje sa len na nočné zmeny.

Vaša mzda

  • Mzda začína od 10,50€
  • 25% nočné smeny + 50 % príplatok v sobotu + dochádzkový bonus 3€/deň.
  • Zvýšenie mzdy každé tri mesiace o 0,50€/h.
  • Mzda pri nástupe je cca 1.500 € v čistom, po zvýšení mzdy cca 2,000 € v čistom.

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • Dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností, dochádzkový bonus
  • Zvyšovanie mzdy každé tri mesiace o 0,50€/h, od 10.ho mesiaca zarábate 12€/h, plus bonusy a plus dochádzkový bonus (od 2,000 € v čistom)
  • Príplatky za nočnú smenu sú už od 20.00 h.
  • Zabezpečené ubytovanie (300€)
  • Pracovné oblečenie zabezpečené
  • Podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • Zálohy možné

Lokalita

  • Bruckberg

Merkur Frucht je logistická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1993. Dnes funguje ako logistické centrum pre celú Európu a Švajčiarsko. Sortiment zahŕňa široký výber všetkých bežných druhov ovocia a zeleniny, rôznych exotických plodov, rôznych bylín a korenín a sezónne sušeného ovocia.

Požiadavky

  • Hľadáme motivovaných ľudí, s dobrou fyzickou kondíciou, ktorí majú záujem o dlhodobú prácu.
  • Znalosť nemeckého jazyka nieje potrebná, stačia základy nemčiny, angličtiny príp. maďarského jazyka.
  • Prax a VP. B – nie je nutné, ale je to samozrejme výhoda.
  • Vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ preferuje mužov.

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom.
  • Cena ubytovania: 300Eur mesačne, strhnuté zo mzdy.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej nemeckej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty
  • pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: job@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Nemecku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca s ubytovaním, skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori, práca so základmi jazyka, práca bez jazyka