Hľadáme pracovníkov na sadenie a triedenie rastlín v skleníkových halách Syngenta do Holandska. Nástupy od 4. januára 2021.

Holandsko
  • Zverejnené: 19. novembra 2020
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 2040
Hľadáme mužov aj ženy vo veku od 21 – 35 rokov, so znalosťou angličtiny a vodičským preukazom, na prácu v skleníkových halách v Holandsku. Jedná sa o dlhodobú prácu na plný úväzok.
Po príchode do Holandska absolvujete 10 dňovú karanténu, ktorú zabezpečuje ZDARMA zamestnávateľ (jedlo aj ubytovanie), potom začínate pracovať.

Lokalita

  • De Lier, Holandsko (25 km severne od Rotterdamu)

Nástupy

  • od 4. januára 2020

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

  • sadenie a triedenie rastlín
  • spracovanie sadeníc a semiačok
  • presun sadeníc na príslušné miesta v distribučnom centre
  • registrácia a hlásenie zistených závad
  • vychystávanie objednávok s automatickým systémom vychystávania
  • objednávok
  • vychystávanie a príprava na odoslanie
  • čistenie (ručne alebo pomocou špeciálneho čistiaceho stroja)

Vaša mzda

  • 10,21€/brutto + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat) + príplatky (nočné, víkendy)
  • vyplácaná týždenne
  • týždenná mzda je po odrátaní ubytovania, poistení, odvodov a dopravy 236-270€ v čistom (40hod/týždeň)

Pracovné hodiny

  • ranné zmeny – 6:00 – 15:00, pondelok – piatok (niekedy aj v sobotu od 6:00-12:00)
  • možnosť robiť nadčasy

  • strava a ubytovanie počas pobytu v karanténe zabezpečená zamestnávateľom ZDARMA
  • holandská pracovná zmluva
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

POŽIADAVKY

Jazykové požiadavky

  •  anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Iné požiadavky

  • vodičký preukaz je výhodou
  • ochota pracovať nadčas
  • čistý register trestov

NÁKLADY

Ubytovanie

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy – 27,38€/týždeň

  • cesta do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (napr. vlastným autom, lietadlom, autobusom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie – cena je štandardne 130-150€
  • vreckové na prvé 2-3 týždne – do prvej výplaty
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150 €  99 €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „SKLADNÍK HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda