Zber kvetov. Holandsko. Lokalita Noordwijkerhout. Bez znalosti cudzieho jazyka aj praxe. Nástup ihneď. Sezónna práca do konca septembra/októbra. Aj pre študentov.

Holandsko
  • Zverejnené: 24. februára 2020

Hľadáte si prácu a nemáte ani znalosť jazyka, ani prax? Pre našich klientov v Holandsku hľadáme ASAP pracovníkov na zber kvetov.  Zamestnávateľ vie umiestniť samostatne mužov a ženy. Páry, skupinky a dvojice nevieme umiestniť.

Jedná sa o sezónnu prácu do konca septembra/októbra. Ak by ste však chceli ostať a pracovať dlhodobo, vieme vás preradiť na inú pracovnú pozíciu. Nástupy sú ihneď a podľa dohody. Zamestnávateľ momentálne umiestňuje ľudí na vonkajšie práce. Jedná sa o zbery kvetov, sadenie cibuliek, orezávanie kvetov a pod.

Lokalita

Noordwijkerhout – západné pobrežie

Náplň práce

  • zber kvetov, sadenie cibuliek kvetov na poliach, orezávanie kvetov

Vaša mzda

Age/vek 36 hours/36 hodín (salary in brutto/mzda v hrubom) 38 hours/38 hodín (salary in brutto/mzda v hrubom) 40 hours/40 hodín (salary in brutto/mzda v hrubom)
21 10,77 € 10,21 € 9,70 €
20 8,62 € 8,17 € 8,00 €
19 8,00 € 8,00 € 8,00 €
18 8,00 € 8,00 € 8,00 €
  • mzda v čistom je približne je 330-350€/týždeň (po odrátaní ubytovania, odvodov a poistení) + 8,33/ holiday money
  • je vyplácaná týždenne, prvá mzda bude po 2-3 týždňoch

Pracovné hodiny

  • priemerne sa pracuje denne 8-9 hodín, t. j. 40-45 hodín/týždeň, pondelok až piatok, podľa potrieb zamestnávateľa sa niekedy pracuje aj v sobotu

Zamestnanecké benefity

  • holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
  • týždenná mzda
  • zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

POŽIADAVKY

  • základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou
  • anglický jazyk je výhodou, nie je však potrebný
  • fyzická zdatnosť a odolnosť
  • spoľahlivosť
  • vysoké nasadenie
  • schopnosť pracovať v tíme
  • ochota rešpektovať iné národnosti

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu so zabezpečeným ubytovaním, ktoré zamestnávateľ strháva zamestnancovi z platu
  • cena ubytovania je 85,50€/týždeň
  • býva sa bungalovoch a share housoch (2-3 ľudia na izbe)

Doprava do práce

zabezpečená na bicykloch, alebo firemných autách

Strava

vlastná

Poistenie

podľa platnej holandskej legislatívy 23,66€/týždeň

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je po 2-3 týždňoch
  • cesta do Holandska – 130-150€ cez dopravcu
  • pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby cena za ich poskytnutie je 150 € – základné pokrytie administratívnych nákladov – ak nám odporučíte ďalsiu kandidátku, ktorá by vycestovala a pracovala na tejto pozícii minimálne mesiac, dáme Vám zľavu 30 € (ak nám odporučíte 5 ďalších kandidátiek cestujete za prácou bez poplatku)

Ak máte záujem o prácu, pošlite nám prosím svoj životopis na email registracia@universalconsulting.sk, do textu prosím uveďte, že sa zaujímate o prácu zber kvetov v Holandsku + lokalitu kde sa momentálne nachádzate + tel. číslo na ktorom Vás môžeme zastihnúť. My sa telefonicky ozveme počas najbližších pracovných dní a povieme vám podrobné info.

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda