Hľadáme pracovníkov pre UPS spoločnosť do Holandska. Výborné platové podmienky.

Holandsko
  • Zverejnené: 27. novembra 2018
  • Uzavretie ponuky: 31. decembra 2018

Hľadáme fyzicky zdatných mužov pre spoločnosť UPS, na nakladacie a vykladacie práce.
Práca iba na nočné zmeny.

Hlavná náplň práce:

  • prenášanie 20 – 70kg krabíc
  • upratovanie pracovného miesta

Vaša mzda

11,18 €/hod brutto

Ďalšie informácie o práci:

práca na nočné smeny, zamestnávateľ vzhľadom k náročnosti práce preferuje mužov

Výhody pre Vás

  • výborné platové podmienky
  • stabilná práca
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom ZDARMA
  • nástup možný ihneď

Požiadavky

  • znalosť anglického jazyka
  • fyzická zdatnosť
  • vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ preferuje na danú prácu mužov
  • vodičský preukaz
  • zodpovednosť, flexibilita

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni

  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, zvyčajne po dvoch na izbách
  • cena ubytovania 97,50e týždenne
  • aktuálne sú zamestnanci ubytovaní 26 km od Tilburgu, v meste Hooge Mierde. Príklady ubytovania môžete vidieť tu:

Strava

na vlastné náklady

Poistenie

22,10e/týždenne

Vaše náklady na vycestovanie

  • cestovné do Holandska na vlastné náklady
  • vreckové do prvej výplaty
  • pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné záväzky, ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail registracia@universalonsulting.sk.

Tagy: práca pre mužov, práca v zahraničí, práca v Holandsku