Hľadáme vodičov VZV do Nemecka so znalosťou nemeckého jazyka, atraktívna mzda + bonusy !

Nemecko
  • Zverejnené: 11. novembra 2019
  • Uzavretie ponuky: 11. januára 2023
Popis práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie vysokozdvižných vozíkov
Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel (nákladných áut).
Typ tovaru, s ktorým sa bude pracovať je prevažne sortiment automobilového priemyslu .
Vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu.
Zásobovanie a dopĺňanie tovaru.Hľadáme pracovníkov do lokality Wallerdorf ( cca 1hodinu od Regensburgu)
Môže sa jednať o kumulovanú pozíciu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 12,- € brutto/ hodina (plus rôzne príplatky) až 14 € brutto/hodina

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca na minimálne 6 mesiacov
– po 6. tich mesiacoch možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom (alebo predľžiť zmluvu, či prestúpiť k inému zamestnávateľovi)
– zabezpečené ubytovanie, mesačne strhané zo mzdy
– práca v dvojzmennej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ hľadáte uplatnenie ako VZV vodič, budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis v nemeckom jazyku na e-mail job@universalconsulting.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je spoločnosť, ktorá zaujala jednoznačné stabilné postavenie na nemeckom trhu.
Aktuálne pre túto spoločnosť v rámci Nemecka (10 pobočiek) pracuje viac ako 1000 zamestnancov v rôznych profesiách v oblastiach priemyslu, obchodu a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk – Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– držiteľ platnej licencie VZV – W1
– skúsenosť na VZV podmienkou minimalne 3roky praxe
– záujem pracovať v Nemecku minimálne 6 mesiacov
– zodpovednosť pri výkone práce
– flexibilita, pracovné nasadenie
– schopnosť dohovoriť sa po nemecky (úroveň min. A2 )
– fyzická zdatnosť
– dôslednosť

NÁKLADY

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom.
  • Cena ubytovania: 300 – 350 Eur mesačne, strhnuté zo mzdy.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej nemeckej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty
  • pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: job@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Nemecku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca s ubytovaním, skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori, práca so základmi jazyka,