Pomocný pracovník v mäsozávodoch v Holandsku. Bez znalosti cudzieho jazyka. Nevieme umiestniť študentov na letnú brigádu.

Holandsko
  • Zverejnené: 16. apríla 2020

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov/čky do mäsozávodov. Jedná sa o dlhodobú prácu s priebežnými nástupmi. Vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky však nie. Nie je potrebná znalosť cudzieho jazyka. Zamestnávateľ vie umiestniť i kandidátov bez praxe. Výhodou sú pracovné skúsenosti s úpravou mäsa (napr. domácimi zabíjačkami, prácou na výrobnej linke, práca s nožom ako kuchár, pracovník v sklade) – NIE VŠAK PODMIENKA!

Lokalita

okolie Utrechtu

Nástupy

priebežne

Náplň práce

  • úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa
  • balenie a etiketovanie
  • práca je fyzicky náročná a rýchla v tempe na linke.

Vaša mzda

  • 10,70€ brutto/hodina + 8,33% holiday money
  • 1150-1200 Eur netto mesačne po odrátaní ubytovania, odvodov a poistení
  • vyplácaná mesačne

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny – 8 hodín + je možnosť nadčasov

  • nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – český koordinátor
  • spokojní zamestnanci
  • mesačné mzdy
  • dostatok pracovných hodín
  • dlhodobá práca
  • veľa umiestnených Slovákov a Čechov

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – česká koordinátorka

Iné požiadavky

  • momentálne vie zamestnávateľ umiestniť aj šikovných pracovníkov/čky bez praxe, prípadne takých, ktorí ešte nemajú prax z mäsozávodov, ale majú skúsenosti s úpravou mäsa (domáce zabíjačky, vyučený kuchár), prípade majú skúsenosti s prácou na akejkoľvek výrobnej linke
  • zamestnávateľ hľadá fyzicky zdatných pracovníkov/čky vo veku 22 – 50 rokov
  • čistý register trestov
  • záujem o dlhodobú spoluprácu

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním – 2 lôžkové izby v hoteloch (cca 70 km od pracoviska)
  • cena – 334€/mesiac

Strava

  • vlastná

  • budete poistený podľa platnej holandskej legislatívy – 107,55€/mesiac

Vaše náklady

  • cesta do Holandska
  • vreckové do prvej mzdy
  • pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby cena za ich poskytnutie je 150.– €  – základné pokrytie administratívnych nákladov

V prípade záujmu nám pošlite prosím svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk (do textu prosím uveďte, že sa zaujímate o prácu v mäsovýrobe v Holandsku + lokalitu kde sa momentálne nachádzate + tel. číslo na ktorom Vás môžeme zastihnúť. Budeme vám volať  v priebehu najbližších pracovných dní.

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Holandsku,  práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, ihneď, aktuálna,  skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori, práca bez praxe, práca bez znalosti jazyka