Pracovník pneuservisu v Belgicku a Holandsku. Cesta a prvý týždeň ubytovania ZDARMA.

BelgickoHolandsko
  • Belgicko
  • Zverejnené: 24. decembra 2018
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970
Popis práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov na prezúvanie pneumatík v rôznych pneuservisoch v Belgicku a Holandsku.

o Jedná sa o sezónnu prácu jar 2020.Možnosť opäť pracovať na tejto pozícii aj počas každej dalšej sezóny za lepších pracovných podmienok.
14,47 Eur Brutto/hodina.

o Pracovníci v minulých sezónach zarábali v priemere 2250 Eur netto mesačne.

o Práca je vhodná aj pre uchádzačov, ktorí na Slovensku/Česku pracujú a chcú si vziať len dovolenku na privyrobenie si. Náš klient sa o Vás postará od Vášho príchodu až do doby ukončenia pracovného pomeru.

o Náplň práce:
– pomoc montérovi pneumatík – pracovať podľa jeho pokynov, niekedy aj
samostatne
– výmena letných pneumatík za zimné na osobných automobiloch
– vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
– montáž, demontáž a vyváženie pneumatík
– výmena opotrebovaných/poškodených pneumatík (jednoduché opravy)
– starostlivosť o pneumatiky – čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na –
nasledujúcu sezónu
-dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce, hygieny a životného
prostredia
– zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

Zamestnanecké výhody, benefity

Pracovné hodiny.
– 38 – 40 hodín týždenne . Počas hlavnej sezóny 50 a viac hodín týždenne.
– pracuje sa zvyčajne od 8:00 – 12:00 hod. a od 13:00 – 18:00 hod.
– v prípade práce v sobotu od 8:00 do 12:00 hod.Mzda:
13,60€ gross/hod.
Mzda je vyplácaná týždenne.Nadčasy: 150%
Cesta preplatená zamestnávateľom do výšky 125 Eur po odpracovaní 4 týždňov.

Našim klientom je stabilná belgická personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického/francúzskeho alebo holandského jazyka na úrovni B1

Iné požiadavky

  • požadovaná prax v pneuservise min 6 mesiacov
  • vzdelanie v obore automechanik výhodou
  • dobrý prístup k práci a priateľský ku klientom a zákazníkom
  • dobrý fyzický stav nakoľko sa jedná o fyzicky namáhavú prácu pri vysokom tempe
  • nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru prác
  • presnosť a dôslednosť pri práci
  • časová flexibilita a pracovné nasadenie

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom v sume 80 Eur týždenne, sthávané zo mzdy.

Strava

  • vlastná

Podľa platnej  legislatívy. Cena základného zdravotného poistnenia je 7,50 Eur mesačne.

Vaše náklady

• vreckové do prvej mzdy, ktorá je vyplácaná týždenne

• Pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby bežná cena za ich poskytnutie je 50.- €.   Aktuálne poskytujeme celý náš servis zdarma!

Tagy: práca s ubytovaním, práca pre mužov, sezónna práca, sezónne práce, brigáda, brigády, pre mužov, s ubytovaním, ihneď, aktuálna, práca v Belgicku, pneuservis, práca v pneuservise, prezúvanie pneumatík