Írsko – pomocný pracovník v mäsozávode. Bez praxe a znalosti AJ. Ubytovanie a strava počas karantény zabezpečená zdarma.

Írsko
  • Zverejnené: 25. marca 2021
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970

Pre nášho dlhoročného klienta v Írsku hľadáme nových zamestnancov – pomocných pracovníkov do mäsozávodu. Vieme umiestniť mužov a páry vo veku 20-45 rokov. Nemusíte mať znalosť cudzieho jazyka, ani prax. Pracuje sa na írsku pracovnú zmluvu. Jedná sa o dlhodobú prácu. Jedná sa o zamestnávateľa, ktorému sme pracovníkov začali zabezpečovať v roku 2011.

Momentálne umiestňujeme Slovákov aj Čechov. Vieme Vám pomôcť s dopravou do Írska z letísk v Poľsku, Česku aj Maďarsku.

Nevieme umiestniť ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Írsku! Je to požiadavka zamestnávateľa.

Klient

Náš klient je preferovaným dodávateľom pre mnoho popredných supermarketov a reštaurácií. Výrobky tohto klienta sa exportujú do viac ako 40 krajín.

Váš budúci zamestnávateľ má bohatú ponuku produktov: vykostené aj nevykostené mäso, čerstvé a aj mrazené hamburgerové placky, ale aj jedlá určené na zohriatie a mnoho iných. Spracúva sa len prvotriedne mäso z dobytka a jahniat od domácich farmárov.

Riadia sa heslom: „Tým, čo robí našu spoločnosť vynikajúcou, sú naši ľudia. Práca každého z nich je dôležitá pre nich samotných i pre úspech spoločnosti.“ Preto zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na školenia a kariérny postup pre každého, kto má záujem. Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca. Je možné sa zamestnať takmer vo všetkých oblastiach poľnohospodársko-potravinárskeho sektora.

Pozrite si krátke video o zamestnávateľovi:

Lokalita

  • Ballyhaunis, Granagh, Charleville, Kilbeggan, Carrolls cross, Rathdowney a Slane
  • do práce sa dochádza hromadnou dopravou

Covid info

  • pri vstupe do Írska sa musíte preukázať negatívnym PCR Covid testom, nie starším ako 48 hodín
  • musíte absolvovať 14 dňovú karanténu, počas ktorej Vám zamestnávateľ zadarmo zabezpečí ubytovanie, stravu aj ďalšie pretestovanie
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Nástupy

  • počas apríla 2021

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok na írsku pracovnú zmluvu, ktorá je na rok (možnosť predĺženia)
  • pracovná zmluva na 1 rok s možnosťou predĺženia
  • skúšobná doba 6 mesiacov

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 1 zmenu – 8 hodín, možnosť nadčasov
  • v lokalite Carrolls Cross sa pracuje na 3 zmeny
  • dostatok pracovných hodín – cca 40 hodín

Náplň práce

  • na začiatku sa vykonávajú jednoduché pomocné práce (krájanie, orezávanie, balenie, nakladanie mäsa na pás), neskôr máte možnosť kariérneho rastu (zaučíte sa na prácu s nožom)
  • úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa
  • práca je fyzicky náročná a rýchla v tempe na linke, je vhodná pre mužov
  • teplota prostredia v ktorom sa pracuje je cca do 7 stupňov

Vaša mzda

  • 10,20 – 15,30€/hod
  • mzda v čistom vychádza cca 1200€/mesiac, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení

  • nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka
  • spokojní zamestnanci
  • asistencia s plánovaním cesty
  • pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
  • dlhodobá práca
  • mzda vyplácaná týždenne – každý štvrtok – zamestnávateľ Vám pomôže vybaviť Írsky účet
  • dobrý zárobok + možnosť vrátenia daní
  • práca na hlavný pracovný pomer a írsku zmluvu
  • veľa umiestnených Slovákov a Čechov
  • pekné ubytovanie

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • nemusíte mať znalosť cudzích jazykov

Iné požiadavky

  • nemusíte mať prax
  • vieme umiestniť mužov a páry vo veku 20-45 rokov
  • fyzická zdatnosť
  • čistý výpis z registra trestov
  • záujem o dlhodobú spoluprácu

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, v 1 lôžkových izbách v rodinných domoch alebo bytoch, kde budete mať spoločnú kuchyňu a kúpelňu
  • zabezpečené zamestnávateľom, platené zamestnancom
  • cena ubytovania je cca 300-350€/mesiac
  • v prípade, ak nemáte financie na úhradu ubytovania za prvý mesiac, zamestnávateľ ho uhradí za vás a postupne strháva zo mzdy

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej írskej legislatívy
  • odporúčame komerčné pripoistenie (v prípade, ak by ste potrebovali vyšetrenia nad rámec základného poistenia)

  • cesta do Írska – aktuálne letecky z Budapešti, Prahy, alebo Krakowa – cena letenky je aktuálne cca okolo 100€
  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je cca po mesiaci

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „MASOZÁVODY ÍRSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office