Žite a pracujte celoročne na Malte! Kariérna možnosť u prestížnej módnej značky (Začnite pracovať ako asistent predaja)

Malta
  • Malta
  • Zverejnené: 2. júla 2018
  • Uzavretie ponuky: 2. júla 2020

Si tímový hráč a máš rád módu? Máš víziu úspešnej kariéry? Pokiaľ hľadáš spoločnosť, ktorá Ťa podporí v Tvojom raste a ocení presne Tvoj talent – hľadáš správne!
Kvalitný tréning priamo na Malte Ťa vyškolí na kvalitného asistenta predaja. Zároveň môžeš pracovať na Tvojom kariérnom raste a môžeš získať vyššiu pozíciu.

SUPER príležitosť pracovať na part-time! (20-30 hodín týždenne). Po dohode so zamestnávateľom možnosť neskôr pracovať i na full-time.

Práca je vhodná pre:

  • čerstvých absolventov aj ľudí už pracujúcich
  • uchádzačov s praxou v obchode aj bez praxe
  • pre tých, ktorí chcú na Malte aj študovať
  • pre tých, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru

Pracovná náplň:

  • komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
  • poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia
  • práca s pokladňou
  • dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
  • evidencia a riešenie objednávok
  • predaj ponúkaného tovaru
  • podielanie sa na chode predajne

Vaša mzda

  • 12,000 – 14,000 EUR/ročne (základná mzda pri 40-hodinovom pracovnom úväzku, v prípade part-time úväzku je mzda adekvátna počtu odpracovaných hodín)
  • + príplatky za nadčasy, vianočný bonus, 100% príplatok za prácu v nedeľu

Výhody pre Vás

  • vianočný bonus
  • 100% príplatok za prácu v nedeľu
  • bezplatné zaškolenie národnou odevnou spoločnosťou (mzda aj počas tréningu)
  • práca možna na polovičný pracovný uväzok, i popri štúdiu na Malte
  • dlhodobá práca
  • celoročné teplé počasie
  • skúseným pracovníkom môže byť ponúknutá iná pozícia

Našim klientom je medzinárodne známa módna značka zastúpená vo viac ako 71 krajinách sveta. Náš klient vyžaduje profesionalitu, predstavivosť, vysokú energiu a tímového ducha.

Požiadavky

  • anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
  • dynamická osoba (preferencia 18-40 rokov)
  • skúsenosti s predajom alebo propagáciou výhodou
  • dôležitá je motivácia a chuť začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí
  • priateľská, komunikatívna a otvorená osobnosť s pozitívnym prístupom k práci a k ľuďom
  • schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
  • príjemné vystupovanie

Náklady

  • ubytovanie si môžete zabezpečiť po vlastnej línií, v prípade záujmu o pomoc Vám zamestnávateľ poskytne asistenciu pri hľadaní ubytovania na Malte
  • Cena: 200-300/Eur mesačne

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej maltskej legislatívy.

Vaše náklady

  • cesta na Maltu
  • vstupné financie na ubytovanie
  • vreckové do prvej mzdy
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: cv@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca na Malte, práca bez poplatkov, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna, práca v zahraničí bez poplatkov, práca na Malte bez poplatkov