Hľadáme pracovníkov na prípravu kovových častí na lakovanie s komunikatívnou angličtinou.

Holandsko
  • Zverejnené: 23. júla 2021
  • Uzavretie ponuky: 23. januára 2056

Spoločnosť Kamp Coating ponúka stabilné zamestnanie aj počas akejkoľvek epidémie.

Práca v tejto spoločnosti znamená istotu zajtrajška a bezpečnosť zaručenú silnou pozíciou spoločnosti na medzinárodnom  trhu.

Spoločnosť sa orientuje na kvalitný náterový systém kovových konštrukcií, automobilov, ťažných zariadení, zdravotníckych zariadení a pod.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, ovládate anglický jazyk a máte vodičský preukaz,

Vieme umiestniť mužov od 18. rokov.
Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku.

Lokalita

  • Apeldoorn
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • každý týždeň

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac. zmluvu

Pracovné hodiny

  • pondelok až piatok, možnosť pracovať aj v sobotu po dohode so zamestnávateľom
  • 2 zmeny od 06 – 15 a 15 – 24

Náplň práce

  • chystanie kovových konštrukcií na náter
  • vešanie kovových konštrukcií na háky

Vaša mzda

  • 11,50€ v hrubom, ak máte viac ako 21 rokov
  • 20 rokov =  €8,19
  • 19 rokov = €6,14
  • 18 rokov =  €5,12
  • mzda je cca 1200- 1300€/mesiac v čistom, aj po odrátaní ubytovania, odvodov a poistení
  • vyplácaná mesačne

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda
  • práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • zabezpečené ubytovanie

POŽIADAVKY

  • znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni A2
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • fyzická zdatnosť
  • vek 18 – 50 rokov
  • ochota rešpektovať iné národnosti

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 lôžkové izby v zdieľaných domoch
  • 50-80€/týždeň

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „LAKOVANIE KOVOVÝCH KONŠTRUKCIÍ“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 0915 937 383

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda