Michael Kors (svetová módna značka) hľadá pracovníkov skladu (Holandsko, Venlo). Nástupy každý týždeň. 10,50 €/hod + 8,33% holiday money + príplatky do 200%.

Holandsko
  • Zverejnené: 14. apríla 2021
  • Uzavretie ponuky: 14. apríla 2050

Radi by ste pracovali pre známu módnu značku a máte aj komunikatívnu angličtinu? Hľadáme pracovníkov skladu pre spoločnosť Michael Kors vo Venle.

Práca na plný úväzok s dobrou mzdou, vrátane príplatkov za nadčasy počas soboty (150%) a nedele (200%).

Pracovať ako zamestnanec skladu v spoločnosti Michael Kors znamená prácu na dlhšie obdobie s kariérnymi príležitosťami. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry do 55 rokov.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku! Momentálne vieme umiestniť aj študentov na leto (minimálne na 3 mesiace).

Covid info

  • pri vstupe do Holandska musíte mať spravený negatívny antigénový test,
  • po príchode budete absolvovať 5 dňovú karanténu, na šiesty deň Vás zamestnávateľ pretestuje a ak budete negatívny, začínate pracovať
  • ubytovanie počas karantény v sume 47,50€ Vám zamestnávateľ strhne zo mzdy, dopredu nič neplatíte
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita

  • Venlo, Holandsko
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom vo Venlo

Nástupy

  • každý týždeň počas roku 2021
  • najbližšie nástupy budú od mája 2021

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Pracovné hodiny

  • pracuje sa na 2 zmeny, 5-6 dní v týždni
  • pracuje sa cca 40 hod/týždeň
  • možnosť pracovať nadčasy

Náplň práce

  • kontrola a rezervácia prichádzajúceho tovaru
  • práca s ručným skenerom
  • pickovanie, balenie tovaru a príprava na jeho expedíciu
  • nakladanie a vykladanie tovaru
  • kontrola kvality

Vaša mzda

  • 10,50 €/hod + 8,33% holiday money + príplatky za nadčasy počas soboty (150%) a nedele (200%)
  • základná mzda je cca od 1260 v čistom, aj po odrátaní ubytovania (40hod/týždeň bez príplatkov, nadčasov, …)
  • mzda nezáleží od veku
  • vyplácaná týždenne

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
  • práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku, vybavenie dopravy, …
  • zabezpečené ubytovanie – neplatí sa vopred
  •  cestovné náhrady 0,19 EUR za km (najviac 7,60 EUR za deň) )( pokiaľ máte vlastnú dopravu, pokiaľ nie, doprava z/do ubytovania zabezpečená zamestnávateľom zdarma)
  • prázdninové peniaze 8,33%
  • dlhodobá práca s kariérnymi príležitosťami
  • ideálna práca pre tých, ktorí by chceli pracovať vo Venle
  • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie (až do výšky cca 1100 € ročne)
  • nízke náklady na vycestovanie

Našim klientom je holandská personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

POŽIADAVKY

  • angličtina B2
  • čistý register trestov – výpis
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • ochota rešpektovať iné národnosti
  • vlastný bankový účet, na ktorý Vám bude chodiť mzda
  • 18-55 rokov

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 1-2 lôžkové izby v zdieľaných domoch vo Venlo
  • 95€/týždeň
  • doprava do práce firemným autobusom zadarmo

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy – 28,27€/týždeň

  • cesta do Holandska – vlastnou dopravou, alebo vieme Vám pomôcť vybaviť dopravcu, ktorého cena je cca 130-150€ – platí sa pri nástupe do auta
  • vreckové na jedlo do prvej výplaty
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „MICHAEL KORS HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office