Montážni pracovníci v Prahe!

Česko
  • Praha, Česko
  • Zverejnené: 28. augusta 2018
  • Uzavretie ponuky: 28. novembra 2022
Popis práce

Hľadáme montážnych  pracovníkov do Prahy.

Ide o jednozmennú prevádzku – pracuje sa od 06:00 – do 14:30 hod. + možnosť nadčasov.

Vašou náplňou práce bude:

  • Montovanie a kontrola stavebných dielov
  • Dokončovacie montážne práce
  • Montáž a kontrola zabezpečovacích a vetracích systémov, dverí, tlakových zariadení
  • Dodržiavanie elektrikárskych a iných bezpečnostných štandardov

Vaša mzda

  • 11,-€ – 12,-€ brutto/ hodina + príplatky a extra platené nadčasy

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda
  • zabezpečené ubytovanie
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • možnosť záloh
  • práca v Prahe na nemeckú pracovnú zmluvu

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov. Vašim zamestnávateľom bude  nemecká spoločnosť so sídlom v Prahe. Spoločnosť sa zaoberá výrobou budov, ktoré technicky riešia každý projekt vzhľadom na energetiku, rozvod plynu, vzduchotechnickú inštaláciu.

Požiadavky

  • bez znalosti cudzieho jazyka (potrebné porozumenie českého jazyka)
  • samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť
  • prax na pozícii montážnika, praca s elektrickymi nastrojmi
  • VP.B výhoda
  • práca vhodná len pre mužov

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej nemeckej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Prahy
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: job@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Česku, práca bez poplatkov, práca pre mužov, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna, práca v zahraničí bez poplatkov, práca v Česku bez poplatkov.