Montéri pneumatík do Belgicka na sezónnu prácu!

Belgicko
  • Belgicko
  • Zverejnené: 24. augusta 2018
  • Uzavretie ponuky: 24. augusta 2020

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov na prezúvanie pneumatík v rôznych pneuservisoch v Belgicku. Pracovníci v minulých sezónach zarábali v priemere 2400 Eur brutto mesačne. Zároveň sa dajú čerpať aj ďalšie finančné benefity ( podrobnejšie informácie budú vysvetlené pri telefonickom rozhovore).

POZOR: Pokiaľ nám doporučíte človeka, ktorý spĺňa požiadavky, a odpracuje minimálne jeden mesiac, zamestnávateľ Vám vyplatí bonus vo výške 150 EUR.

Jedná sa o sezónnu prácu od októbra do polovice decembra 2018. Možnosť opäť pracovať na tejto pozícii aj počas jarnej sezóny 2019.
Práca je vhodná aj pre uchádzačov, ktorí na Slovensku/Česku pracujú a chcú si vziať len dovolenku na privyrobenie si. Náš klient sa o Vás postará od Vášho príchodu až do doby ukončenia pracovného pomeru.

Náplň práce:
– pomoc montérovi pneumatík – pracovať podľa jeho pokynov, niekedy aj
samostatne
– výmena letných pneumatík za zimné na osobných automobiloch
– vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
– montáž, demontáž a vyváženie pneumatík
– výmena opotrebovaných/poškodených pneumatík (jednoduché opravy)
– starostlivosť o pneumatiky – čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na –
nasledujúcu sezónu
-dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce, hygieny a životného
prostredia
– zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

Lokality: Lochristi, Waregem, Evergem, Brugge, Machelen, Evere, Herent, Zemst

Pracovné hodiny:

  • 38 – 40 hodín týždenne .
  • pracuje sa zvyčajne od 8:00 – 12:00 hod. a od 13:00 – 18:00 hod.
  • v prípade práce v sobotu od 8:00 do 12:00 hod.

Výhody pre Vás

  • týždenná mzda
  • Holiday money
  • Year bonus
  • nadčasy 150 %

Vaša mzda

  • 13,15 € brutto/hod. (cca 513€ brutto/týždeň)
  • mzda vyplácaná týždenne

Našim klientom je stabilná belgická personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Belgicku.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického/francúzskeho alebo holandského jazyka na úrovni B1

Iné požiadavky

  • požadovaná prax v pneuservise min 1 rok
  • vzdelanie v obore automechanik výhodou
  • dobrý prístup k práci a priateľský ku klientom a zákazníkom
  • dobrý fyzický stav. Ide o fyzicky ťažkú prácu pri vysokom tempe.
  • nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru prác
  • presnosť a dôslednosť pri práci
  • časová flexibilita a pracovné nasadenie

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom v sume 80 Eur týždenne, sthávané zo mzdy.

Strava

  • vlastná

Poistenie

Podľa platnej belgickej legislatívy.

Vaše náklady

• cesta do Belgicka
• vreckové do prvej výplaty, ktorá je týždenná

BEZ POPLATKU AGENTÚRE

Tagy: práca s ubytovaním, práca bez poplatku, práca bez poplatkov, práca pre mužov, sezónna práca, sezónne práce, brigáda, brigády, pre mužov, s ubytovaním, ihneď, aktuálna, práca v Belgicku, pneuservis, práca v pneuservise, prezúvanie pneumatík