Zber a balenie paradajok – Rakúsko, Münchendorf. S vlastným ubytovaním/pendler. Bez znalosti jazyka a bez praxe. Nástupy ihneď. Mzda 1500€/mesiac + nadčasy+ 13. a 14. plat.

Rakúsko
  • Zverejnené: 5. mája 2021
  • Uzavretie ponuky: 1. februára 2050

Hľadáme ASAP pracovníkov, prevažne ženy, na zber a balenie paradajok v skleníkových halách v Rakúsku – Münchendorf. Ubytovanie nie je zabezpečené, preto musíte mať vlastné ubytovanie (v Rakúsku, prípadne na Slovensku – pendleri).

  • celoročná práca
  • rakúska pracovná zmluva
  • vieme umiestniť mužov, ženy, páry

Nástupy

  • asap

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na rakúsku pracovnú zmluvu

Lokalita

  • Münchendorf – Rakusko (cez prechod Jarovce-Kittse je to 70km autom z BA, z Viedne 30min autom)

Náplň práce

  • balenie a zber paradajok

Vaša mzda

  • 8,66€/hod
  • 1500€/mesiac v hrubom (1240€ v čistom + nadčasy + 13. a 14. plat + v ročnom zúčtovaní si viete uplatniť odpočítateľnú položku na dochádzanie do práce
  • mzda vyplácaná mesačne

Pracovné hodiny

  • 170 hodín za mesiac
  • väčšinou sa pracuje 5 dní v týždni, na balení paradajok sa pracuje aj v sobotu, ale potom majú pracovníci deň voľna počas týždňa

Pracovné oblečenie

  • je zabezpečené od zamestnávateľa

Výhody pre Vás

  • pracovné oblečenie zabezpečené od zamestnávateľa
  • slovenský koordinátor
  • nízke vstupné náklady
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa

Požiadavky

  • nie je potrebné ovládať cudzí jazyk
  • nie je potrebná prax, ale je výhodou, ak ste už pracovali v poľnohospodárstve
  • ochota pracovať dlhodobo

Náklady

  • jedná sa o prácu bez ubytovania, uchádzači musia mať zabezpečené ubytovanie (v Rakúsku, prípadne pendleri zo Slovenska)

Doprava do práce

  • ideálne je mať vlastné auto k dispozícii, ale dá sa výborne dopraviť aj vlakom, alebo autobusom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej rakúskej legislatívy

Vaše vstupné náklady

  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „RAJČINY RAKÚSKO“
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office