Nachádzate sa v Rakúsku – práca v skladoch pre Billa a Penny v okolí Viedne a Linz.

Rakúsko
  • Zverejnené: 25. marca 2020
  • Uzavretie ponuky: 25. apríla 2020

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska pre spoločnost Billa a Penny v okolí Viedne a Linz.

Náplň práce

  • Prevzatie tovaru a príjem tovaru
  • Zber jednotlivých produktov v závislosti na poradí pobočiek
  • Pravidelná kontrola a zabezpečenie čerstvosti a kvality
  • Zabezpečenie súladu s právnymi a úradnými predpismi
  • Zodpovednosť za nakladanie s tovarom, koordináciu prevzatí tovaru, kontrolu a skladovanie tovaru
  • Zodpovednosť za dostupnosť tovaru, kontrolu zásob, kvalitu a čerstvosť

Vaša mzda

  •  1800 Eur/brutto/mesiac, 10,64 Eur/brutto/hodina
  • + nadčasy

Zamestnanecké výhody a benefity

  • spoločnosť ponúka príležitosť každému pracovníkovi s tou správnou motiváciou
  • možnosť pracovať nadčasy
  • možnosť pre dlhodobú aj krátkodobú prácu
  • 13. a 14. plat

Náš klient je jedným z popredných dodávateľov vysoko kvalitných obalových riešení a logistických služieb.

Špecializuje sa na spracovanie značkových výrobkov v sektore sekundárnych obalov. Modernými baliacimi strojmi sa stará o všetky procesy balenia a dokončovania výrobkov v obchodnom balení. Tiež dodáva riešenia pre služby a koncepty pre logistické služby s vysokým podielom ľudskej práce. Má dlhoročné vzťahy s renomovanými výrobcami . Medzi zákazníkov nášho klienta patria spoločnosti z potravinárskeho a petrochemického sektora, kozmetika a zdravotníctvo, ako aj farmaceutické a priemyselné spoločnosti.

POŽIADAVKY

  • muži, ženy, páry
  • vlastný automobil výhodou
  • výhodou je bezpečné zaobchádzanie s EDP a skenerom
  • vysoká flexibilita ( prevádzková doba od 4:45 do polnoci)
  • dostatočná znalosť nemeckého jazyka
  • ochota pracovať víkendové služby
  • licencia na vysokozdvižný vozík s praxou  výhodou

NÁKLADY

  • Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, čiastočne hradené zamestnancom.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej rakúskej legislatívy.

Vaše náklady

  • financie do prvej mzdy
  • Pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby bežná cena za ich poskytnutie je 150.- €.   Aktuálne poskytujeme celý náš servis zdarma!

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: cv@universalconsulting.sk

tagy: práca v Rakúsku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, ihneď, aktuálna,  skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori,