Nemecko – operátori výroby so základmi jazyka!

Hľadáme skúsených aj neskúsených operátorov výroby, ktorí majú záujem dlhodobo pracovať v Nemecku.

Nástup je po dohode ihneď, o prácu sa môžete uchádzať i bez praxe.

Vašou náplňou práce bude:

  • montáž komponentov (súčasti autosedačiek, opierky na ruky, mriežky reproduktorov, slnečné clony a i.) do interiérov a exteriérov automobilov, výstupná kontrola, balenie a ukladanie na palety
  • s pomocou prístrojov, ale aj ručná montáž rôznych súčastí magnetických cievok, kontrola, meranie pomocou meracích prístrojov, balenie výrobkov
  • bodové a niťové zváranie so zváracími kliešťami, obrusovanie týchto zvarov

Zvyčajne sa pracuje na 2 až 3 zmeny.

Podľa aktuálnych voľných miest ponúkame voľné miesta v týchto mestách:

  1. Schleusingen – vývoj a výroba elektromagnetov a magnetických ventilov
  2. Geilenkirchen – poskytovanie laserovej techniky v spracovaní kovu
  3. Tschirn – vývoj a výroba plastových súčiastok do exteriéru aj interiéru automobilov

Práca je vhodná pre mužov, pre ženy aj pre páry (páry majú spoločné bývanie, zvyčajne však nepracujú spolu na jednom oddelení).

Zeitkonto: Každá odpracovaná hodina nad stanovený základný pracovný čas (nie nadčasy) sa ukladá na časové konto až do výšky 60 hodín. Časové konto sa vypláca, ak dosiahnete limit 60 hodín, alebo každý polrok, aj keď nedosiahnete 60 hodín.

Príklad: mesačne odpracujete 172 hodín – všetky hodiny v rozmedzí 140 – 160 hodín sa uložia na časové konto, hodiny nad 160 hodín, v tomto prípade 12 hodín, sú brané ako nadčasy, ktoré budú vyplatené vo výplate.

  • Nepotrebujete predchádzajúcu prax – Váš zamestnávateľ si Vás rád zaškolí.
  • Nízke náklady na vycestovanie – zamestnávateľ Vám preplatí prvú cestu do Nemecka.
  • Možnosť záloh – po odpracovaní dvoch týždňov.
  • Dostatok pracovných hodín – v priemere 40-50 hodín týždenne.
  • Nástup možný ihneď.
  • Dlhodobá práca.
  • Veľa umiestnených Slovákov.
  • Ubytovanie, doprava, základné pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom.
  • Slovenská pracovná zmluva.

Vaša mzda

1200 – 2600€ brutto mesačne
Nástupná hodinová brutto mzda: od 8,84 – 9,48€,

Mzda je vyplácaná najneskôr k 30.- temu dňu nasledujúceho mesiaca na Váš účet.

Stabilná personálna agentúra, ktorá pôsobí na nemeckom aj slovenskom trhu. Zaoberá sa najmä vyhľadávaním zamestnancov do oblastí výroby a logistiky.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

Znalosť nemeckého jazyka na základnej úrovni. Pred odchodom absolvujete krátky pohovor so zamestnávateľom.

Iné požiadavky

Prax nie je nutná. Stačí motivácia a chuť pracovať. Prípadná prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou.

Zamestnávateľ preferuje mužov, ženy aj páry.

Náklady

Ubytovanie

Jedná sa o prácu s ubytovaním.

Zamestnávateľ má vždy pre Vás zabezpečené pekné ubytovanie v plne zariadených víkendových domčekoch (rodinné domy, byty, hotelové izby, ubytovne).

Príspevok zamestnávateľa na ubytovanie je 1€ brutto za každú odpracovanú hodinu. Doplatok zamestnanca je v rozsahu 0-350 € mesačne, podľa typu ubytovania a odpracovaných hodín.

Strava

Vlastná.

Zamestnanec si stravu zabezpečuje sám, či už zakúpením v závodnej jedálni alebo uvarením na ubytovaní. Na pracovisku sú k dispozícii kuchynky alebo kantíny, kde si je možné stravu ohriať.

Niektoré fabriky poskytujú možnosť zakúpenia si jedla v jedálni, kde si je možné zakúpiť studenú alebo teplú stravu (3,20-3,80EUR).

Samozrejme. Budete poistený podľa platnej slovenskej legislatívy. Slovenská pracovná zmluva A1 na 24 mesiacov.

  • Cesta do Nemecka – môžete si zabezpečiť samostatne (napr. vlastným autom) alebo Vám s naplánovaním dopravy radi pomôžeme.
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám kompletný servis v hodnote 150.- Eur