Operátor výroby (Práca v továrni na výrobu plastových komponentov).

Holandsko
  • Zverejnené: 16. mája 2019
  • Uzavretie ponuky: 3. mája 2021

Pre úspešnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov hľadáme šikovných pracovníkov. Jedná sa o dlhodobú prácu. Študentov na túto pozíciu neprijímame.

Náplň práce:

  • výroba rôznych plastových komponentov (kanistre, fľaše, barely,..)
  • 3. smenná prevádzka :06:00-14:0014:00-22:0022:00-06:00

Lokalita

Heerewaarden

Vaša mzda

Spoločnosť ponúka výhodné mzdové ohodnotenie :
9,96 €/brutto na hodinu + 18,5 % príplatok za prácu na zmeny = 11,81 €/ brutto na hodinu + 8% dovolenkové peniaze

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne.

  •  pekné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v Bungalovoch
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku,
  • doprava do prace zabezpečená zamestnávateľom (firemné autá)
  • možnosť vrátenia daní po ukončení pracovného pobytu, ako aj príspevku od štátu za zdravotné poistenie

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (B1)

Iné požiadavky

  • flexibilita
  • dobrá fyzická kondícia
  • znalosť anglického jazyka nutná
  • predchádzajúca prax s manuálnou prácou výhodou
  • preferovaní výška 175 cm vzhľadom k výške umiestnenia linky
  • preferovaný vek: 24-40

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom.

Ubytovanie v bungalovoch.

Cena ubytovania: 91 €/týždenne (strhnuté zo mzdy)

Transport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom (firemné autá). Cena za dopravu 5 €/deň.

Strava

Vlastná

Podľa platnej holandskej legislatívy. Zamestnanec si platí zdrav. poistenie 24,14€ týždenne.

  • cesta do Holandska – v prípade záujmu ponúkame pomoc pri naplánovaní dopravy. Cesta s dopravcom cca 100-120 € (každý kandidát si samozrejme môže nájsť vlastný spôsob dopravy do Holandska)
  • vreckové
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: registracia@universalconsulting.sk

Tagy: práca bez praxe, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, dlhodobá práca, Holandsko, dobrý zárobok