Operátor výroby pre spoločnosť RetourMatras so znalosťou anglického jazyka. Nástup: ihneď

Holandsko
  • Zverejnené: 1. februára 2020
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme na novú prevádzku pracovníkov recyklovania matracov. Naším klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá recykláciou matracov. Jedná sa o prácu na plne automatizovanej linke.

Ide o dlhodobú prácu s nástupom ASAP. Pri nástupe do práce ste plne zaškolený a pracujete len na jednu zmenu. Následne budete pracovať aj na 2. zmene, na ktorej dostávate aj príplatky.

Práca je vhodná pre mužov.

Ako práca vyzerá, si pozrite tu:

Lokalita

  • Zeeland
  • ubytovanie je v meste Veghel

Nástupy

  • ASAP

Náplň práce

  • ovládanie a nastavovanie strojov,
  • ručná demontáž matracov,
  • triedenie materiálov na linke.

Vaša mzda

  • 10,10€ brutto/hod, po 3. odpracovanom mesiaci je mzda 11,10€brutto/hod, po odpracovanom roku je mzda 12,10€ brutto/hod
  • + 8,33% holiday money
  • + príplatky za zmeny
  • vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • pracuje sa 40 hod/týždeň, pondelok – piatok, na jednej zmene od 7-16:00 hod

Výhody pre Vás

  • týždenné mzdy
  • dostatok pracovných hodín
  • dlhodobá práca
  • veľa umiestnených Slovákov a Čechov
  • zvyšovanie mzdy po 3. mesiacoch a následne po 1. roku
  • ubytovanie 20 km od práce (k dispozícii firemné autá)
  • transport z/do práce zdarma
  • ubytovanie 90 € týždenne (dvaja ľudia na izbe) – novo prerobený hotel so zariadením, práčovňou, chladnička na izbe, atď

POŽIADAVKY

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B1 – B2

Iné požiadavky

  • vodičský preukaz (1 v skupine)
  • flexibilita
  • dobrá fyzická kondícia
  • ochota rešpektovať iné národnosti či už na ubytovaní alebo v práci
  • skúsenosti s podobnou prácou, prácou vo výrobe, na akejkoľvek výrobnej linke, …

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním – 2 lôžkové izby v hoteloch v meste Veghel
  • cena – 90€/týždeň

Strava

  • vlastná

  • budete poistený podľa platnej holandskej legislatívy – 24,85€/týždeň

Vaše náklady

  • cesta do Holandska
  • vreckové do prvej mzdy
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 99.– €

V prípade záujmu nám pošlite prosím svoj životopis na email registracia@universalconsulting.sk (do textu prosím uveďte, že sa zaujímate o prácu recyklovanie matracov v Holandsku + lokalitu kde sa momentálne nachádzate + tel. číslo na ktorom Vás môžeme zastihnúť. Budeme vám volať  v priebehu najbližších pracovných dní.

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda