Pomocní CNC operátori v Nemecku – mesto Ulm!

Nemecko
  • Ulm, Nemecko
  • Zverejnené: 26. februára 2019
  • Uzavretie ponuky: 16. februára 2022

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme CNC pomocníkov/pomocníkov CNC  operátora, nastavovača. Práca je vhodná pre mužov, ženy i páry (každý však musí mať skúsenosti v tejto oblasti).

Náplň práce:
– vkladanie a vykladanie položiek do/z stroja
– obsluhovanie CNC stroja
– vizuálna a kvalitatívna kontrola vyrobených dielov
– manipulácia s vyrobenými dielmi
– balenie hotových dielov
– oddelenie chybných kusov

Vaša mzda

  • mzda pre pomocníkov začína od 10€/hodina/brutto + rôzne bonusy

Naším klientom je stabilná nemecká personálna spoločnosť, zameraná na umiestňovanie kvalifikovaných osôb v rámci Nemecka – okolie mesta Ulm.

Výhody pre Vás

  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • ubytovanie na úrovni – hradíte len časť/časť hradí zamestnávateľ
  • odvoz z/do práce ZDARMA

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • Nemecký jazyk – A2 (pohovor prebehne s naším klientom v nemeckom jazyku)

Ostatné požiadavky

  • potrebná prax v strojárstve, pri práci s CNC strojmi
  • nemeckého jazyka na úrovni min. A2
  • Manuálna zručnosť a samostatnosť

Náklady

Strava

  • vlastná

Vaše náklady na vycestovanie

  • vreckové do prvej výplaty
  • cesta do Nemecka (zo stanice v Ulme Vás vyzdvihne zamestnávateľ)

  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu je potrebné reagovať formou zaslania životopisu v nemeckom jazyku a Vašu fotografiu. Nezabudnite uviesť najmä prax na pozícií pomocníka v danej oblasti. CV je potrebné zaslať na  e-mail:zivotopis@universalconsulting.sk.

Tagy: práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, CNC, pomocník, práca v zahraničí, práca v Nemecku, práca s ubytovaním, práca ihneď