Hľadáme pomocných pracovníkov/čky do Holandska, bez znalosti anglického jazyka. Vianočné bonusy. Nástup: 15.12.2019 a 22.12.2019

Holandsko
  • Holandsko
  • Zverejnené: 20. novembra 2019
  • Uzavretie ponuky: 1. augusta 2020

Doplňte tím zamestnancov pracujúcich pre holandského zamestnávateľa v lokalite Noordwijkerhout (západné pobrežie Holandska)

Nástup: 15.12.2019 a 22.12.2019

Zamestnávateľ umiestňuje kandidátov na rôzne pracovné pozície a k rôznym klientom.
Náplň práce: sadenie cibuliek, triedenie cibuliek + iné práce podľa požiadaviek zamestnávateľa. Práca vo vnútorných priestoroch.

Zamestnanec musí byť flexibilný pracovať na rôznych pracovných pozíciach a pre rôznych klientov.

Hrubá hodinová mzda (podľa platnej holandskej legislatívy):
9.44 na hodinu/brutto + 8 % holiday money (cca 13.ty plat), plus extra bonusy za sviatky (180€ za tri týždne)

Lokalita: Noordwijkerhout.

  • špeciálna odmena 180€ za nasledovné odpracované týždne: 16.12.2019 – 05.01.2020 (60 €/1 týždeň)
  • ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
  • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
  • pekné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2-3 lôžkové izby, práčka, kuchyňa – neplatí sa vopred
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
  • doprava do prace zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na bicykli, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)

Vaša mzda

Vaším zamestnávateľom je náš dlhoročný partner, ktorý sa špecializuje na zabezpečovanie pracovníkov v Holandsku do rôznych oblasti – poľnohospodárstvo, logistika, priemysel a iné.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

– jazyk sa nevyžaduje, avšak znalosť anglického jazyka veľkou výhodou

Iné požiadavky

  • ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
  • flexibilita
  • dobrá fyzická kondícia
  • znalosť anglického/poľského jazyka výhodou
  • predchádzajúca prax s manuálnou prácou výhodou

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom.

Ubytovanie v rodinných domoch, bungalovoch – 2-3 lôžkové izby, spoločná kuchyňa, kúpeľňa, obývačka.

Cena ubytovania: 85,50€/týždenne (strhnuté zo mzdy)

Strava

Vlastná

Podľa platnej holandskej legislatívy. Zamestnanec si platí zdrav. poistenie 24,08€ týždenne. Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie (až do výšky cca 1100 € ročne)

  • cesta do Holandska – v prípade záujmu ponúkame pomoc pri naplánovaní dopravy. Cesta s dopravcom cca 100-120 € (každý kandidát si samozrejme môže nájsť vlastný spôsob dopravy do Holandska)
  • vreckové
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.

Tagy: skladníčka, balička, práca pre ženy, práca pre páry