Práca na turnusy v Nórsku. Lakovník /lakovač automobilov.

Nórsko
  • Zverejnené: 8. apríla 2019
  • Uzavretie ponuky: 8. apríla 2022

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Nórska. Pre nášho zákazníka teraz hľadáme práve Vás, kto ste lakovníkom automobilov a chcete pracovať v Nórsku, v oblasti Osla!
Hľadá kvalifikovaných pracovníkov , avšak poskytuje príležitosť i kandidátom s praxou a skúsenosťami bez výučného listu.

Náplň práce:

  • oprava karosérie
  • príprava
  • nanášanie farby
  • leštenie
  • kontrola kvality

Ďalšie informácie o práci:

  • Pracovné hodiny, priemerne 162,5 hodín mesačne.
  • Môžeme Vám ponúknuť prácu na turnusy (3 týždne a 1 týždeň voľna).
    -7,5 hodín denne , práca od pondelka do piatku.
  • Môžeme Vám ponúknuť prácu na plný úväzok.
    -10 hodín denne , práca od pondelka do piatku.

Výhody pre Vás

  • Rôzne pracovné úlohy v modernej dielni
  • Pomôžeme Vám so zabezpečením ubytovania
  • Konkurenčný plat a výhody
  • Dobré pracovné prostredie
  • Možnosť vybudovať silnú sieť v podnikaní
  • Dlhodobá práca

Vaša mzda

  • Plný úväzok. Mzda od 3 208,78 Eur brutto mesačne + nadčasy.

Opravárenská firma, ktorá sa špecializuje na SMART opravy „Malé až stredné oblasti opravy techniky“
Táto firma sa zameriava na nákladovo efektívne, rýchle a ekologické opravy automobilov. Platí to pre nátery, zárezy, kamenný triesok, interiér, ráfiky, sklo atď.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (B1)

Iné požiadavky

  • Vodičský preukaz (B)
  • prax 2 roky
  • Príslušné skúsenosti s náterom / SMART opravou
  • Schopnosť komunikovať v angličtine
  • Osvedčenie o učňovskom odbore výhodou, nie však podmienkou

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.

Cesta do práce: cca 1 hod. cesty – záleží od lokácie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: cv@universalconsulting.sk

Tagy: práca v Nórsku, práca pre mužov, dlhodobá práca, práca na turnusy, lakovník, lakovač