Práca pre pracovníkov, ktorí už sú v Holandsku do výroby a skladov. Nástupy ihneď, ale aj v priebehu nasledujúcich mesiacov (Heinekken, Corridor, Sligro).

Holandsko
  • Zverejnené: 24. marca 2019
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 1970

Pre nášho holandského klienta hľadáme pracovníkov do teplých aj chladných skladov a supermarketov v lokalitách ako: Uden, Alkmaar, Veghel pre prevádzky ako Heinekken, Corridor, Sligro, Dijverhof. Aktuálne umiestňujeme kandidátov, ktorí už sú v Holandsku. Na jednotlivú prevádzku budete zaradený na základe pohovoru, Vašich jazykových skúsenosti, motivácie a praxe a po vzájomnej dohode. Veľkú príležitosť získať zamestnanie majú zodpovední kandidáti, ktorí hľadajú dlhodobú prácu a požadovanú znalosť anglického jazyka (mzda 10,42-12,19 €/h). Pokiaľ by ste mali nižšiu úroveň AJ, môže Vám byť ponúknutá iná práca, kde mzda začína od 10,12€/h. Aktuálne zamestnávateľ preferuje vzhľadom k charakteru práce mužov.

Náplň práce

Práca v sklade: picking (vyzdvihnutie tovaru), packing (balenie tovaru, kontrola objednávok), etiketovanie
Reach truck driver

Zamestnanecké výhody, benefity

o dlhodobá práca
o výborné platové podmienky
o doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom ( môžete si však zabezpečiť aj sami), ubytovanie: 2 osoby na izbe s kuchyňou, kúpeľňou, obývačkou, WIFI, základné zariadenie
o vynikajúca starostlivosť zo strany zamestnávateľa
o mzda je vyplácaná mesačne alebo týždenne (závisí od požiadavky kandidáta)
o možnosť uplatniť si neskôr vrátenie odvodov za zdravotné poistenie
o vrátenie daní (tax back)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: kontakt@universalconsulting.sk a budeme Vás telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

o znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni- komunikatívne
o predchádzajúca prax s manuálnou prácou
o vítaný je VP, sk.B
o zodpovednosť
o precíznosť
o flexibilita
o záujem o dlhodobú prácu

NÁKLADY

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.
Cena ubytovania: 95Eur týždenne, strhnuté zo mzdy.

Strava

Vlastná

Podľa platnej Holandskej legislatívy, t. j. 23,13 € týždenne.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • Pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby bežná cena za ich poskytnutie je 150.- €.   Aktuálne poskytujeme celý náš servis zdarma!

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: kontakt@universalconsulting.sk a následne na to Vás budeme telefonicky kontaktovať.