Práca pri výrobe strešných krytín!

Pre nášho klienta hľadáme šikovných ľudí na pozície – operátor výroby a vodič vysokozdvižného vozíka do spoločnosti vyrábajúcej strešné krytiny. Práca je vhodná pre ženy, pre mužov i pre páry, no vzhľadom k charakteru práce je vhodná skôr pre mužov. O prácu sa môžete uchádzať i bez praxe/bez podobných skúseností. Nástupy sú po dohode ihneď.

Náplň práce:

  • práca na pohyblivej linke, prípadne práca na VZV
  • výroba a kontrola produktov
  • v závode je teplo /nejedná sa o studené prostredie/
  • v závode je prašné prostredie a zvýšená hlučnosť /ochrana uší zabezpečená/
  • udržiavanie čistoty strojov a pracoviska
  • fyzicky náročnejšia práca v tempe

Ďalšie informácie o práci:

  • dlhodobá práca (práca na dobu neurčitú)
  • počet hodín za týždeň: 40 + možnosť nadčasov
  • práca na rôzne zmeny (06:00-14:00, 14:00-22:30, 14:00-0:00)

Výhody pre Vás

dlhodobá práca
motivujúci zárobok
lokalita v blízkosti Londýna (45 míľ od Londýna)
ubytovanie sa hradí až zo mzdy (nie vopred!)
mzda vyplácaná týždenne na účet

Vaša mzda

  • od 9,00 GBP brutto na hodinu
  • príplatky až do výšky 20% (čiže hodinová mzda môže dosiahnuť napríklad pri poobednej zmene až 9,90 GBP brutto na hodinu)

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1995 ako malá lokálna firma, ktorá sa postupne rozšírila a momentálne pôsobí na medzinárodnom trhu v oblasti zamestnávania pracovníkov do rôznych odvetví. Naviac sa zameriava na oblasť automobilového priemyslu, potravinárskej výroby, lokálnych služieb a logistiky.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • pokročilá znalosť anglického jazyka – úroveň B1 až B2

Iné požiadavky

  • dobrá fyzická kondícia
  • ochota dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
  • skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
  • pozitívny prístup k práci a ochota pracovať na linke (jednotvárna práca)
  • práca je vhodnejšia pre mužov

Náklady

Ubytovanie

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním.
  • Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v zdielaných domoch (tzv. Share-houses), kde máte s ostatnými spolubývajúcimi (cca 4 – 6 ľudí na dome) spoločnú kuchyňu, kúpeľňu, prípadne obývačka a záhradu.
  • Ubytovanie sa hradí sa až z výplaty – vopred nič neplatíte!
  • Cena za ubytovanie je 80 GBP týždenne vrátane všetkých energií.
  • Taktiež sa tu platí vratný depozit (záloha) – hradené z výplaty po 50 GBP počas štyroch týždňov (tento depozit sa Vám vráti pri odchode z ubytovania ak nič nebude poškodené).
  • Zvyčajne je na dome 3 – 5 izieb, so základným vybavením (posteľné prádlo ani príbory nie sú poskytnuté – odporúčame si vziať vlastné).
  • Ubytovanie sa nachádza 20 minút peši od zamestnania
  • Doprava do práce je možná pešo alebo väčšina zamestnancov dochádza na bicykli (nemáte žiadne náklady spojené s dopravou do práce).

Strava

Na vlastné náklady (možnosť variť si na ubytovaní).

Poistenie

Hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy.

  • letenka do Anglicku (pomôžeme Vám nájsť najvýhodnejšie spojenie, odporúčame letisko Luton)
  • vreckové na prvých pár týždňov
  • poplatok za doplnkové služby, konzultácie a servis našej spoločnosti 99.- Eur