Práca s orchideami pre ženy. Zvýšená mzda!

Pre nášho holandského klienta hľadáme šikovné ženy na prácu s orchideami.
Zamestnávateľ má aktuálne záujem o kandidátov (ženy), i bez praxe, ktorí majú záujem o dlhodobú spoluprácu (nie študenti). Nástup je po dohode ihneď.

Vašou náplňou práce bude:

  • triedenie kvetov
  • presádzanie
  • snímanie skenerom
  • lepenie a zastrihávanie
  • balenie
  • príprava na expedíciu

Pozrite si krátku videoukážku práce:

Výhody pre Vás

  • možnosť dlhodobej práce
  • atraktívna mzda
  • príjemné pracovné prostredie
  • práca vo vnútorných priestoroch
  • nízke vstupné náklady

Vaša mzda

21 roční – 9,51 Eur brutto/hod.
20 roční – 8,56 Eur brutto/hod.
19 roční – 7,61 Eur brutto/hod.
18 roční – 6,66 eur brutto/hod.

Spoločnosť

Svetová jednotka s orchideami hľadá nové kolegyne!

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického alebo poľského jazyka na komunikatívnej úrovni

Iné požiadavky

  • ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
  • zamestnávateľ momentálne preferuje ženy
  • flexibilita

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním. Je zabezpečené zamestnávateľom, týždenné nájomné vo výške 94 Eur týždenne – neplatí sa vopred, hradené až zo mzdy.
Ubytovanie tvoria holandské domy, bungalov (4-10 osôb/osôb), dvojlôžkové izby.
V každom dome je: kuchyňa, kúpeľňa a práčka.

Strava

Vlastná.

Budete plne poistení podľa platnej holandskej legislatívy  – 25,29 Eur týždenne.

Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur.

Doprava do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (vlastným autom alebo svojim dopravcom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom, ktorý Vás privezie priamo na ubytovanie. Cena je štandardne 100-120€

Vreckové na prvé 2-3 týždne