Príprava sadeníc kvetov, balenie a spracovanie kuracieho mäska. Bez znalosti jazyka, praxe, karantény. Holandsko. Nástupy priebežne. Mzda 10,33€/hod + 8,33% holiday money.

Holandsko
  • Zverejnené: 25. apríla 2021
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 2050

Obsadzujeme pracovné miesta pre nášho klienta v Holandsku. Nemusíte mať jazykové znalosti. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry do 52 rokov. Cca do konca  júna pracujete so sadenicami v meste Maasbree. Potom sa presuniete do mesta Ommel a pracujete vo fabrike, kde sa balí kuracie mäsko.

Momentálne umiestňujeme Slovákov aj Čechov. Vzhľadom na situáciu na hraniciach s Českom vieme pomôcť s dopravou cez Poľsko, alebo Rakúsko nielen Slovákom, ale aj Čechom

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Covid info

  • pri vstupe do Holandska nemusíte mať spravený negatívny antigénový test, spraví vám ho zadarmo zamestnávateľ priamo v Holandsku
  • nemusíte absolvovať karanténu, pár dní po príchide do Holandska budete prestestovaný PCR testom, následne začínate pracovať
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita

  • Maasbree, Holandsko (cca 10 km od mesta Venlo) – príprava a balenie sadeníc
  • Ommel – pri Belgických hraniciach – balenie kuracieho mäska
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy

  • priebežne

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu
  • potom balenie kuracieho mäska

Pracovné hodiny

  • pondelok až piatok (niekedy sobota)
  • 1-2 zmeny 7:00-16:00, 14:00-20:00

Náplň práce

  • balenie sadeníc
  • príprava sadeníc na transport
  • balenie  a spracovanie kuracieho mäska

Vaša mzda

  • 10,24,- 10,33€ brutto/hodina + 8,33% holiday money
  • 250-300€/týždeň v čistom po odrátaní všetkého

Výhody pre Vás

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
  • práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu

Našim klientom je holandská personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

POŽIADAVKY

  • bez znalosti jazyka (komunikácia so zamesntávateľom v Poľskom jazyku)
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • fyzická zdatnosť
  • max. 52 rokov
  • ochota rešpektovať iné národnosti

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené sčasti zamestnancom
  • 2 – 4 lôžkové izby v zdieľaných domoch
  • 80-110€/týždeň
  • doprava do práce firemným autom zadarmo, alebo autobusom

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy

Vaše náklady

  • cesta do Holandska
  • vreckové na jedlo
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 150,- €

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „SADENICE HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office