Práca v automobilovom priemysle pre BMW, AUDI, PORSCHE v Nemecku pre ženy aj mužov. Motivačná mzda 11,-€/hod. !

Nemecko
  • Zverejnené: 14. februára 2019
  • Uzavretie ponuky: 14. mája 2021

Hľadáme pracovníkov do výrobných spoločností automobilového priemyslu a skladov v meste Ingolstadt, Stuttgart a dalších v Nemecku.
Môže sa jednať o kumulované pozície.

Náplň práce

  • Práca na výrobnej linke automobilky BMW, AUDI, PORSCHE.
  • Balenie komponentov, výstupná kontrola, montáž ochranných folií.
  • Finálna kontrola automobilových dielov, automobilov.
  • Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
  • Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie + uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
  • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
  • Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
  • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest. (pokiaľ máte VZV)
  • práca pri linke/za pásom/v sklade a podobne

Vaša mzda

  • od 1800,-€ brutto/mesiac

Zamestnanecké výhody a benefity+ dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností, dochádzkový bonus

  • zabezpečené ubytovanie
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • zálohy možné
  • dlhodobá práca

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky

Výber pre prácu v skladoch a vo výrobe v Nemecku máme naozaj veľký.

Pre prácu v Nemecku potrebujete:

  • znalosť Nemeckého jazyka na úrovni A2
  • Vodičský preukaz skupina B a možnosť vycestovať vlastným automobilom je výhodou nie podmienkou
  • skúsenosti v sklade/výrobe sú výhoda
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia
  • licencia VZV výhodou
  • práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom.
  • Cena ubytovania: 300-350 Eur mesačne, strhnuté zo mzdy.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej nemeckej legislatívy.

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy

Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 90.- Eur.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: job@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Nemecku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna,  skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori, práca so základmi jazyka