Operátor dvojitého retráku pre spoločnosť DHL. Belgicko. Nástup ASAP.

Belgicko
  • Belgicko
  • Zverejnené: 2. augusta 2018
  • Uzavretie ponuky: 2. júla 2040

ASAP hľadáme operátorov dvojitého retráku pre spoločnosť DHL v Belgicku. Jedná sa o prácu na belgickú pracovnú zmluvu na 8 týždňov.

Lokalita

  • Bournem

Nástup

  • ihneď

Náplň práce

  • obsluhovanie dvojitého hĺbkového vysokozdvižného vozíka
  • vykladanie a nakladanie paliet s tovarom
  • typ tovaru, s ktorým sa bude pracovať sú potraviny
  • vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu
  • zásobovanie a dopĺňanie tovaru

Vaša mzda

  • 13,06 € brutto/mesiac, + 1,30 € brutto/hod príplatok za zmenu +príplatky za nadčasy (150%), sviatky, víkendy
  • mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • 38 hodín týždenne

  • dobré ubytovanie (počiatočne náklady hradí zamestnávateľ, Vašu rentu 80 Eur týždenne Vám strháva zo mzdy)
  • práca pre stabilného zamestnávateľa DHL
  • mzda na týždennej báze (vždy vyplatená včas!)
  • maximálna podpora zamestnávateľa v krajine
  • pracuje sa priemerne 39 hodín týždenne
  • pomoc so zakúpením letenky (vybavením dopravcu) a spolupráca počas celého pracovného pobytu
  • poskytnutá pracovná uniforma
  • práca v medzinárodnom kolektíve
  • poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a príručku ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj poskytnutie všeobecných informácií, ktoré je nutné vybaviť si pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny

  • belgická personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje prácu v oblastiach ako logistika, výroba, transport a priemysel
  • prioritou tejto spoločnosti je spokojnosť zamestnancov a plná podpora zamestnávateľa.
  • DHL, pre ktorého budete pracovať pôsobí v oblasti dopravy a logistiky viac ako 25 rokov

Požiadavky

  • anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) – schopnosť dohovoriť sa po anglicky
  • VP sk. B a ideálne je mať aj vlastné auto na dochádzanie do práce
  • držiteľ platnej licencie VZV – W1
  • skúsenosť s obsluhou dvojitého hĺbkového vysokozdvižného vozíka minimálne 2-3 roky
  • zodpovednosť pri výkone práce
  • flexibilita, pracovné nasadenie
  • fyzická zdatnosť
  • dôslednosť

Náklady

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • cena: 80/Eur týždenne, hradené zo mzdy

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej belgickej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty, ktorá je po cca 2-3 týždňoch
  • cesta do Holandska – cca 150€ cez dopravcu, alebo vlastnou dopravou
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 50 €

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email cv@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „DVOJITY VZV BELGICKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať a podáme Vám podrobné info

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda