Práca v Írsku – mäsiari s praxou! Nástupy ihneď.

Írsko
  • Zverejnené: 17. júla 2017
  • Uzavretie ponuky: 17. júla 2022

Pre nášho overeného klienta v Írsku obsadzujeme voľné miesta určené pre MÄSIAROV bez znalosti cudzieho jazyka- vykosťovačov bravčoviny, hovädziny alebo jahňaciny s praxou alebo bez praxe a PORÁŽAČOV rovnako bez jazyka. Práca je vhodná pre mužov, do týchto mäsozávodov zamestnávateľ prijíma i uchádzačov bez praxe na pomocné práce.  Nástup je po dohode ihneď.

Pozrite si krátke video o zamestnávateľovi:

Náplň práce

* vykosťovanie hovädzieho a jahňacieho mäsa na linke
* delenie a spracovanie mäsa
* čistenie, porciovanie rôznych častí mäsa
* porážka
* pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
* prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou
* garantovaný pracovný čas 39 hodín/týždenne a nadčasy

* nepotrebujete ovládať cudzí jazyk – asistencia priamo v Írsku
* írska pracovná zmluva na minimálne 1 rok
* lukratívny zárobok
* možnosť dlhodobej práce
* asistencia zamestnávateľa s vybavením PPS čísla,bankového účtu, rodinných prídavkov, daňovej podpory,…
* pracovný odev a pomôcky zabezpečené zamestnávateľom zdarma
* týždenne vyplácaná mzda
* poskytujeme Vám asistenčnú linku počas Vášho pobytu ZDARMA

Vaša mzda

Od 1200 v čistom mesačne. Výška mzdy sa odvíja aj od Vašej zručnosti a šikovnosti pri práci.
* nadčasy a soboty za príplatok
* možnosť rodinných prídavkov – asistencia zamestnávateľa
* vrátenie daní
* 21 dní platenej dovolenky

Írska spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z EÚ v mäsopriemysle, v potravinárstve a iných odvetviach. Špecializuje sa na výber kvalifikovaných pracovných síl t.j. mäsiari, vykosťovači, porážači, pracovníci na bitúnku. Spolupráca našej agentúry s Vašim zamestnávateľom pozostáva v neustálej komunikácii o našich pracovníkoch a ich spokojnosti v práci a na ubytovaní.

Požiadavky

* bez požiadavky na znalosť cudzieho jazyka
* predošlá prax s vykosťovaním, prípadne výučný list
* dobrá fyzická kondícia
* aktívny prístup k práci
* zodpovednosť
* samostatnosť

Jedná sa o prácu s ubytovaním. Ubytovanie je zabezpečené v kompletne zariadených domoch. Izby sú 1-2-3-lôžkové, na domčekoch bývajú zväčša 4-5 kandidáti.
Platíte cca 55-70 Eur týždenne.

Zabezpečujete si sami. Domy sú vybavené kuchynkou + fabriky majú kantíny pre zamestnancov, kde je možné sa stravovať za prijateľné ceny.

Poistenie

  • Hradené zamestnávateľom podľa platnej írskej legislatívy.

  • Náklady na dopravu (letenka) cca 50 – 100 Eur (poskytujeme asistenciu)
  • Vreckové na stravu
  • BEZ POPLATKU AGENTÚRE
  • Vratný depozit za ubytovanie