Nemecko – práca v potravinárskej výrobe – vegetariánske výrobky. S praxou a znalosťou NJ na úrovni B1. Nástupy dohodou. Mzda 10,50€/hod + príplatky + denný dochádzkový bonus 15,00€/deň v čistom.

Nemecko
  • Zverejnené: 23. apríla 2021
  • Uzavretie ponuky: 1. januára 2050

Hľadáme pracovníkov do potravinárskej výroby v Nemecku. Ide o spoločnosť, ktorá vyrába vegetariánske výrobky v meste Bamberg.

Vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky do 50 rokov. Je potrebná komunikatívna znalosť nemeckého jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B1 a ideálne je mať aj vlastné auto na dochádzanie do práce.

Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu. Ide prácu na výrobnej linke – príprava, balenie, etiketovanie, sáčkovanie vegetariánskych výrobkov rôzneho druhu. Pracuje sa v chladnom prostredí (cca 7-12 stupňov). Zamestnávateľ poskytuje zamestnancom termo pracovné oblečenie.

Covid info

  • pri vstupe do Nemecka sa musíte preukázať negatívnym PCR Covid testom, nie starším ako 48 hodín
  • nemusíte absolvovať karanténu, začínate rovno pracovať
  • podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Nástupy

  • po dohode, ideálne asap

Lokalita

  • Bamberg (Nemecko, cca 60 km od Norimbergu)

Náplň práce

  • môže sa jednať o kumulované pozície
  • práca s vegetariánskymi výrobkami rôzneho druhu
  • balenie jednotlivých výrobkov do veľkých kartónových škatúľ
  • obsluha strojov a ich plnenie, kompletizácia výrobkov, označovanie a balenie tovaru, vizuálna kontrola, skenovanie atď.
  • práca pri linke/za pásom a podobne

Pracovné hodiny

  • jedná sa o prácu v trojzmennej prevádzke – 06.00hod. – 14.00hod. / 14.00hod. – 22.00hod. / 22.00hod. – 06.00hod
  • príplatok za nočnú zmenu vo výške 25%
  • treba byť flexibilný voči požiadavkám zamestnávateľa
  • pracuje sa pondelok – piatok

Vaša mzda

  • 10,50€ brutto/hodina + príplatky + denný dochádzkový bonus 15,00€ netto/deň
  • záleží aj od toho, do ktorej daňovej triedy budete patriť
  • cca 1400€/mesiac v čistom – už po odrátaní ubytovania aj poistení a odvodov
  • vyplácaná mesačne na účet

  • dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností a odpracovaných hodín
  • zabezpečené pekné ubytovanie hotelového typu – tzv. Gasthouse (Guest house)
  • denný dochádzkový bonus 15€ netto/deň
  • príjemné prostredie v okolí Bambergu
  • podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
  • možnosť záloh
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • dlhodobá práca

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

POŽIADAVKY

  • nemecký jazyk – minimálne B1 slovom aj písmom
  • vodičský preukaz skupiny B a možnosť vycestovať vlastným autom je výhodou
  • skúsenosti s prácou vo výrobe, na výrobnej linke, za pásom (ideálne v potravinárskom priemysle)
  • potvrdenie od lekára – spôsobilosť na prácu v potravinárskom priemysle (resp. platný potravinársky preukaz)
  • zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia
  • max. do 50 rokov

NÁKLADY

  • jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • veľmi pekné ubytovanie hotelového typu – dvojlôžkové izby
  • cena ubytovania je 10-15€/deň – strhnuté zo mzdy, dopredu nič neplatíte
  • vzdialenosť je cca 10-15km od miesta výkonu práce

Strava

  • vlastná

Poistenie

  • podľa platnej nemeckej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej mzdy
  • cesta do Nemecka – vlastným autom
  • poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v sume  150 €

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email job@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „VEGETARIÁNSKA VÝROBA NEMECKO“
  • budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
  • prípadne nám volajte na telefónne číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669 – momentálne pracujeme home office
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda – momentálne pracujeme home office