Práca v skladoch (skladníci, baliči, VZV) v Rakúsku, bez znalosti jazyka. Možnosť zamestnať sa dlhodobo i krátkodobo.

Rakúsko
  • Zverejnené: 24. mája 2019
  • Uzavretie ponuky: 24. mája 2021

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska v rôznych lokalitách napr. Edelstal, Wr. Neudorf, Achsbach, Nagel,St. Florian, Pfanner, Enns, Qu Log, Wels, Donau Kanol.

Zamestnávateľ preferuje v prvom rade kolegov so znalosťou nemeckého jazyka a skúsenosťou v logistike, ktorým ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie (aj funkcie ako Vedúci zmeny, linky, atď.).

Má však záujem zamestnať každého motivovaného pracovníka aj BEZ ZNALOSTI JAZYKA A SKÚSENOSTÍ, ktorým vie zabezpečiť kurz nemeckého jazyka a ponúknuť jednoduché manipulačné práce. V takomto prípade bude mzda nižšia, adekvátna zaradeniu, avšak s možnosťou a príležitosťou na kariérny postup a zvýšenie mzdy.

Jedná sa aj o kumulované pozície.

Náplň práce

  • Zabezpečovanie baliaceho procesu výrobkov (Orbit, Coca Cola, Loreal a iné..).
  • Spolupracovanie pri balení a expedovaní tovarov.
  • Triedenie výrobkov podľa rôznych parametrov (hmotnosti, rozmerov, farby, obsahu atď.).
  • Označovanie tovaru výrobnými číslami, rôznymi etiketami a nálepkami.
  • Skladanie a ukladanie rôznych obalových materiálov (krabice, debničky, siete, vrecia, palety atď.).
  • Obsluhovanie a základná údržba baliacich prístrojov a liniek.
  • Dodržiavanie pracovných postupov balenia tovaru.

Vaša mzda

  • od 7 € brutto/h  (bez skúseností a jazyka)
  • do 11,38€ brutto/h (so skúsenosťami a znalosťou NJ)
  • + nadčasy
  • + príplatky za víkendy
  • + paušálne náhrady za dopravu (cca 700-800 € ročne)

Zamestnanecké výhody a benefity

  • mzda v závislosti od vašich skúseností,
  • spoločnosť ponúka príležitosť každému pracovníkovi s tou správnou motiváciou
  • kurz nemeckého jazyka zdarma
  • možnosť získať rodinný bonus od štátu vo výške 1500 €
  • rodinné prídavky
  • možné zálohy
  • zdravotná starostlivosť (lekár + zubár) zdarma
  • príspevok na dopravu z/do práce vo výške cca 700-800€ ročne
  • koordinátor na mieste vo Vašom rodnom jazyku
  • možnosť pre dlhodobú aj krátkodobú prácu
  • vzhľadom k vzdialenosti od SR/ČR, zamestnanci cestujú aj domov v čase voľna

Náš klient je jedným z popredných dodávateľov vysoko kvalitných obalových riešení a logistických služieb.

Špecializuje sa na spracovanie značkových výrobkov v sektore sekundárnych obalov. Modernými baliacimi strojmi sa stará o všetky procesy balenia a dokončovania výrobkov v obchodnom balení. Tiež dodáva riešenia pre služby a koncepty pre logistické služby s vysokým podielom ľudskej práce. Má dlhoročné vzťahy s renomovanými výrobcami . Medzi zákazníkov nášho klienta patria spoločnosti z potravinárskeho a petrochemického sektora, kozmetika a zdravotníctvo, ako aj farmaceutické a priemyselné spoločnosti.

Požiadavky

  • muži, ženy, páry
  • vlastný automobil
  • zodpovednosť pri výkone práce
  • flexibilita, pracovné nasadenie
  • fyzická zdatnosť
  • výhoda VZV (nie nutnosť)
  • dôslednosť
  • trestná bezúhonnosť

Náklady

  • Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
  • Cena ubytovania: 250 Eur/mesačne, strhnuté zo mzdy
  • Práca v lokalitách Edelstal a Wr. Neudorf je BEZ ubytovania. Do práce sa dochádza každý deň.

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej rakúskej legislatívy.

Vaše náklady

  •  cesta do Rakúska
  • vreckové do prvej mzdy

Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis  s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: tn@universalconsulting.sk

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

tagy: práca v Rakúsku, práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry, práca s ubytovaním, ihneď, aktuálna,  skladník, skladníčka, balič, balička, operátor, operátorka, operátori,