Práca v skladoch i vo výrobe v okolí mesta Wolverhampton!

Náš anglický partner hľadá zamestnancov do rôznych prevádzok v okolí Wolverhamptonu na pozíciu skladník/skladníčka, balič/balička, či operátor výroby.

Pokiaľ ovládate aspoň základy anglického jazyka, ponúkneme Vám prácu v jednom zo skladov ako  Ocado, Sainsbury´s, Amazon, či Euro CarParts (sklady s potravinami, drogériou, či sklad  s autodielmi a autodoplnkami a iné). Pokiaľ uprednostňujete prácu vo výrobe, máme pre Vás ponuku v známej firme z oblasti automotive (automobilový priemysel).

Práca je vhodná pre mužov, pre ženy i pre páry, i bez praxe. Nástupy sú po dohode ihneď.

Zamestnávateľ ponúka výborné platové ohodnotenie, dostatok pracovných hodín a bezplatné zaškolenie!

Hlavná náplň práce:

vyzdvihovanie tovaru podľa objednávok
práca na rôzne zmeny v závislosti od konkrétneho zaradenia zamestnanca zamestnávateľom
možné nadčasy – záleží od objednávok
zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Vaša mzda

od 7,50  GBP až do 9,50 GBP v hrubom za hodinu

EuroCar Parts – 7,50-7,65 GBP/h
Ocado – 8,00-9,90 GBP/h
Sainsbury ´s – 7,50-9,50 GBP/h
Amazon – 7,65-9,35 GBP/h
Automobilový priemysel – 8,63-9,75 GBP/h

Ďalšie informácie o práci:

priemerný počet odpracovaných hodín za týždeň je 38-44, nadčasy – podľa potreby zamestnávateľa
pracovná uniforma nie je poskytovaná – uchádzač dostane len vestu, odporúčame priniesť si pevné topánky a tmavé oblečenie (čierne, príp. tmavomodré nohavice a tričko, prípadne mikinu)

budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
príjemná pracovná atmosféra
asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka
výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Birmingham)
ubytovanie a doprava do práce zabezpečené zamestnávateľom

Požiadavky

ochota pracovať v Anglicku
precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
ochota pracovať nadčasy
dodržiavanie požadovanej normy

Jazykové požiadavky

anglický jazyk – A2-B1

EuroCar Parts – angličtina A2
Ocado – angličtina B1
Sainsbury ´s – angličtina B1
Amazon – angličtina B1
Automobilový priemysel – angličtina B1

Ubytovanie

jedná sa o prácu s ubytovaním
ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom  – hradíte si sami.
ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch (tzv. House Shares) so základným vybavením (základné spotrebiče a nábytok). V dome býva cca 5-6 ľudí. Zvyčajne po dvoch na izbách – kuchyňa, kúpeľňa, obývačka, záhrada sú zdieľané.
po príchode hradíte ubytovaciemu agentovi 330 GBP (suma zahŕňa dvojtýždenný nájom – 65 GBP x 2, jednorázový administratívny poplatok ubytovateľovi – 200 GBP).

Strava

na vlastné náklady

Poistenie

hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy

Vaše náklady na vycestovanie

cestovné do Veľkej Británie (letenka, autobusový lístok, transport z letiska) – cca 80 -120 Eur
ubytovanie (na začiatku 330 GBP)
vreckové do prvej výplaty
poplatok za doplnkové služby, konzultácie a servis našej spoločnosti 150 Eur.

Informácie o výberovom konaní

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail zivotopis@universalonsulting.sk.

Tagy: práca pre páry s ubytovaním