Práca v supermarkete v Holandsku- výborné platové podmienky

Holandsko
  • Holandsko
  • Zverejnené: 5. januára 2018
  • Uzavretie ponuky: 21. augusta 2028

Pracujte ako pracovník v supermarkete pre zamestnávateľa, ktorému záleží na Vašej spokojnosti!

Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú dlhodobú prácu.

Práca v supermarketoch Jumbo, AH a Plus.

Nástup: Dohodou (nástupy bývajú vždy v pondelok)

Náplň práce

Vykladanie tovaru na určené police a iné pomocné práce v supermarkete.

Každý kandidát musí absolvovať 5 dňový vstupný tréning – tento tréning nie je platený klasickou hodinovou sadzbou, ale kandidát dostáva 20€ denne (táto záloha je vyplatená v riadnej mesačnej mzde), počas tréningu kandidát neplatí ubytovanie ani transport do práce.

Periodický systém vyplácania mzdy (napr. týždeň 17,18,19,20 je vyplatení v týždni 23).

Práca na zmeny, každý kandidát musí byť pripravený pracovať aj nočné zmeny.

Lokalita: rôzne lokality Holandska

Výhody pre Vás

  • dlhodobá práca
  • výborné platové podmienky
  • doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • vynikajúca starostlivosť zo strany zamestnávateľa

Vaša mzda

Vek- €/Brutto/hodina

18r.- 8,25 €/hod

19r.-8,25 €/hod

20r.-8,25 €/hod

21r.-8,80 €/hod

22r.-9,84 €/hod

23r.-11,47 €/hod

+ 8% dovolenkový príspevok

+ príplatky za nadčasy, nočné zmeny, prácu cez víkend (35-100%).

POŽIADAVKY

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni- komunikatívne
  • kandidát musí absolvovať Skype pohovor so zamestnávateľom

Iné požiadavky

  • zodpovednosť
  • predchádzajúca prax s manuálnou prácou
  • vodičský preukaz veľkou výhodou
  • precíznosť
  • flexibilita
  • záujem o dlhodobú prácu
  • výška min. 1,68 m
  • dobrá fyzická kondícia – kandidát nemôže mať problém pracovať v rýchlom tempe

NÁKLADY

  • práca s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec – maximálne 99€ týždenne
  • rôzne typy ubytovania (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
  • transport do prace do 10 km – bicykel
  • dopravu do práce môže zabezpečiť zamestnávateľ – šoféri, firemné autá – poplatok 2€ denne

Strava

Vlastná

Podľa platnej holandskej legislatívy. Zamestnanec si platí zdrav. poistenie 25,15 € týždenne.

  • cesta do Holandska – cestu si môžete naplánovať samostatne (vlastné auto alebo dopravca) alebo ponúkame pomoc pri naplánovaní dopravy. Cesta s dopravcom cca 100-120 €
  • vreckové na prvé  2-3 týždne
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 150.- Eur. Pre kandidátov, ktorí majú finančné problémy ponúkame možnosť rozdelenia poplatku.

Tagy: práca pre páry s ubytovaním