Si športový nadšenec a máš vzťah k práci v sklade? V tom prípade sklad GXO so športovým oblečením hľadá práve teba! Mzda až do 27,36€/hod.

Si športový nadšenec a máš vzťah k práci v sklade? Potom máme pre Teba perfektnú prácu v zahraničí v Holandsku!

GXO v Heerlene (Holandsko) je medzinárodná logistická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na športové oblečenie, športovú obuv a ďalšie športové doplnky.

Pracovať v GXO znamená pracovať v dynamickom, rýchlom a športovom prostredí. Nie je to len práca, ale aj príležitosť byť súčasťou tímu, ktorý je vášnivý pre šport a služby zákazníkom.

Takže ak máte vášeň pre šport, máte skúsenosti s prácou v sklade, komunikatívnu angličtinu a radi pracujete v tímovo orientovanom prostredí, uchádzajte sa o pozíciu skladníka už teraz!

Nástupy

  • každý týždeň – príchod na ubytovanie v nedeľu

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok

Náplň práce

Ako zamestnanec skladu budete zohrávať kľúčovú úlohu pri dodávaní športových potrieb zákazníkom. Okrem zbierania oblečenia pomocou ručných skenerov, budete kontrolovať aj jeho kvalitu, označovať balíky, baliť tovar a pripravovať ho na expedíciu.

Lokalita

  • lokalita Heerlen, Holandsko

Mzda

  • od 13,68€ brutto/h
  • zmenové príplatky (pondelok-piatok) od 125% do 145% nasledovne:
  • 00:00 – 06:00 = 145 %
    06:00 – 19:00 = 100 %
    19:00 – 21:00 = 125 %
    21:00 – 23:00 = 135 %
  • príplatok za prácu v sobotu 150%
  • príplatok za prácu v nedeľu 200%
  • vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • práca na 5 zmien ( systém 3-4-3 ).
  • Príklad:  3 nočné zmeny / 3 dni voľna / 4 poobedné zmeny / 2 dni voľna / 3 ranné zmeny / 2 dni voľna / 4 nočné zmeny / 3 dni voľna / 3 poobedné zmeny / 2 dni voľna . atď.
  • Po nočnej zmene sú vždy 3 dni voľna.
  • Po poobednej a rannej zmene 2 dni voľna

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilná, dlhodobá práca
  • po 6 mesiacoch šanca stať sa kmeňovým zamestnancom
  • moderná jedáleň – ovocie ZDARMA
  • doprava firemným automobilom do/z práce ZDARMA
  • príspevok na cestovné 0,23€/km ak používate vlastné auto
  • možnosť využitia ET regulácie – úspora nákladov na ubytovanie
  • nízke vstupné náklady
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie  zabezpečené zamestnávateľom
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – B1
  • min. 1 rok pracovné skúsenosti v logistike
  • motivácia a chuť pracovať dlhodobo
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov
  • vodičský preukaz výhodou
  • schopnosť vedieť sa bicyklovať

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena max 130 € týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy)
  • býva sa v zdieľaných domoch (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
  • ubytovanie je v lokalite Epen (Holandsko), cca 25 min. od práce

Doprava do práce

  • transport do práce do 10 km – bicykel. Depozit za bicykel 150€ ( hradený 3 x 50€/týždeň)
  • viac ako 10 km – – služobné automobilyDoprava do/z práce firemným autom ZDARMA. Vodiči denný bonus 3€ netto.

Strava

  • vlastná

  •  podľa platnej holandskej legislatívy vo výške  cca  36€ týždenne (strhnuté zo mzdy)

Vaše vstupné náklady

  • vreckové na prvé 2-3 týždne – do prvej výplaty
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, doporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravy do krajiny. Cena je cca 150-180 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 75 €.
  • viac info na: https://www.universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email eu@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „SKLADNÍK HOLANDSKO“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Muži aj ženy
    Termín nástupu: priebežne každý týždeň
    Doba zamestnania: dlhodobá práca
    Mzda: 13,68€ brutto/h + 8,3% dovolenkové peniaze + príplatky za zmeny a víkendy od 125% do 200%
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: sk. B
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny