Pripojte sa k Provero Pharma (výrobná pracovníčka výživových doplnkov). Jednoduchá práca. Bez praxe. Len ranné zmeny! Pekné jednolôžkové izby!

Chcete pracovať s priateľským kolektívom, kde ste pre zamestnávateľa viac ako zamestnanec?  Hľadáte stabilnú a dlhodobú prácu v zahraničí?  Spoločnosť Provero Pharma  s 15. ročnými skúsenosťami v Holandsku, špecializujúca sa na výrobu a distribúciu farmaceutických produktov, hľadá spoľahlivé a motivované výrobné pracovníčky.

Ak máte zmysel pre detail, radi pracujete v tíme a chcete sa podieľať na výrobe kvalitných výživových doplnkov, potom je táto pozícia práve pre vás!

Zašlite nám životopis v anglickom jazyku. Proces vybavenia je jednoduchý a rýchly!  Čakajú na vás výhody ako: (doprava do/z práce ZDARMA, zabezpečený odvoz z letiska ZDARMA , zvýšenie mzdy už po 6 mesiacoch…atď.) .

Vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ na danú pozíciu aktuálne preferuje len ŽENY !

Ste muž? Nájdeme Vám podobnú prácu na inej pozícii 🙂

Nástupy

  • každý týždeň (Pondelok – Piatok) príchod do kancelárie zamestnávateľa

Druh pracovného pomeru

  • dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu

Náplň práce

Ako výrobný zamestnanec  budete zodpovedný za rôzne úlohy, počnúc plnením liekov až po uistením sa, že sú dobre zabalené. Práca prebieha na rôznych výrobných linkách, takže budete musieť flexibilne pracovať na rôznych pozíciách v závislosti od pracovného zaťaženia. Vaše povinnosti budú zahŕňať balenie výživových doplnkov, športovej výživy, bylín a homeopatie, ale i samotnú obsluhu, nastavovanie, prestavbu a čistenie strojov, vykonávanie kontrol kvality a prácu podľa harmonogramu, v správnom poradí a dodacej lehote.

Lokalita

  • Schijndel – Holandsko

Mzda

  • 13,68 € brutto/h  do 17,10 € brutto/h
  • príplatok za prácu v sobotu 125%
  • mzda je vyplácaná týždenne
  • zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch = 13,77€ brutto/h,  po 1 roku = 14,27 € brutto/h

Pracovné hodiny

  • práca len na rannú zmenu
  • pracuje sa 5 dní v týždni – (Pondelok-Piatok)
  • 40 h / týždenne
  • možnosť pracovať nadčasy

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilná, dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • doprava do/z práce ZDARMA
  • ZDARMA odvoz z letiska Eindhoven do kancelárie zamestnávateľa
  • ubytovanie  zabezpečené zamestnávateľom – možnosť 1-lôžkových izieb
  • pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – B1
  • vhodné pre ženy od 21 rokov
  • schopnosť vedieť sa bicyklovať
  • predchádzajúce skúsenosti vo výrobe alebo sklade výhodou
  • zodpovednosť, flexibilita
  • motivácia pracovať
  • čistý register trestov
  • vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!

NÁKLADY počas pobytu v Holandsku

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy)
  • 1-lôžková izba :   125 € týždenne
  • 2-lôžková izba :   115 € týždenne
  • býva sa v zdieľaných domoch (1-2 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpeľňa, obývačka
  • ubytovanie je v lokalite Veghel (cca 10km od práce) alebo  Heeswijk Dinther (cca 7km od práce)

Doprava do práce

  • transport do práce 5- 10 km – bicykel (poskytuje zamestnávateľ ZDARMA)

Strava

  • vlastná

  •  podľa platnej holandskej legislatívy vo výške  35,52€ týždenne (strhnuté zo mzdy)

Vaše vstupné náklady

  • vreckové na prvé 2-3 týždne – do prvej výplaty
  • cesta do Holandska – pokiaľ nemáte vlastnú dopravu, odporučíme Vám spoľahlivých dopravcov a zabezpečíme Vám ich prostredníctvom dopravy do krajiny. Cena je cca 150-180 €
  • pokiaľ máte záujem, aby sme Vám pomohli s relokáciou do krajiny od A-Z a uľahčili Vám tak odchod do novej krajiny, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti. Naše poradenské oddelenie Vám rado poskytne doplnkové služby v hodnote 75 €.
  • viac info na: https://www.universalconsulting.sk/casto-kladene-otazky/

Ako sa môžete uchádzať o prácu?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email eu@universalconsulting.sk
  • do predmetu uveďte „výrobný pracovník“
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti

Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku – Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 903 250 669
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda

Zaujala vás táto ponuka? Ozvite sa nám.

    Súhlasím so spracovaním OÚ na marketingové účely
    Viac info

    Ďaľšie informácie
    Vhodné pre: Ženy
    Termín nástupu: priebežne každý týždeň
    Doba zamestnania: dlhodobá práca
    Mzda: 13,68€ brutto/h + príplatky za nadčasy
    Znalosť jazyka: Anglický jazyk
    Vodičský preukaz: Nie je potrebný
    Vašou kontaktnou osobou bude

    Ponuky práce z toho istého odvetvia:

    Ponuky práce z tej istej krajiny