Práca zábavou! Hľadáme hotelových animátorov na Cyprus!

More a pláže, zábava a nočný život. Miesto, ktoré mladí ľudia milujú.

Cyprus v sebe spája históriu dávnych dôb s nádhernou prírodou. Minulú sezónu patril medzi TOP 3 najobľúbenejšie letné destinácie. Pracujeme pre Kapparis, Pernera, Protaras, Ayia Napa a Larnaca.

Spoj prácu a zábavu!

Hľadáme animátorov, ktorí môžu začať pracovať na konci apríla 2018 do konca októbra 2018. Práca je aktuálna už teraz – už teraz prebiehajú nábory.

Krátku videoukážku si pozrite tu:

Náplň práce

Ako animátor sa budeš starať o zábavu ľudí počas ich dovolenky. S Tebou bude ich dovolenka príjemnejšia.
Môžeš pracovať ako animátor športu, tanca, detský, hudobný, alebo “all-around”.
Okrem dobrej nálady sa bude od Teba požadovať, aby si mal vždy úsmev na tvári, bol príjemný k hosťom, ochotný počúvať a komunikovať s nimi.

Animácie sa konajú počas dňa aj večer, rôzne večerné show. Spravidla si k dispozícii počas celého dňa, avšak s prestávkami, kedy si môžeš oddýchnuť, zacvičiť, alebo ísť k moru.

Animátor samozrejme robí promo hotelu v tom zmysle, že informuje o animačných aktivitách, programe.

Miesto výkonu práce

Budeš pracovať v jednom z množstva hotelových komplexov na Cypre. Tvoje miesto práce Ti bude potvrdené po Tvojom prijatí, resp. akceptovaní na danú prácu ešte pred Tvojím odchodom. Väčšina hotelov sa nachádza v tesnej blízkosti mora vo väčších aj menších Cyperských letoviskách( Kapparis, Pernera, Protaras, Ayia Napa or Larnaca)

Pracovná doba

Pracuje sa 6 dní v týždni a jeden deň máš voľno. Pracuje sa zvyčajne 8 hodín denne, niekedy to však môže byť 7 hodín, niekedy 9 hodín (záleží od hostí). Je dobré brať na vedomie, že animátori pracujú poľa zaradenia – napr. taneční animátori zvyčajne večer, detskí animátori ráno a poobede, športoví animátori cez deň, a pod.

Výhody pre Vás

  • mzda je variabilná a prispôsobená prípadným skúsenostiam
  • budeš pracovať pre stabilnú spoločnosť
  • stravu a ubytovanie Ti poskytne zamestnávateľ zdarma
  • bezplatný tréning na mieste (spolu so stravou 2 x denne a ubytovaním)
  • môžeš sa zdokonaliť v angličtine a v zákazníckom servise
  • veľkú časť zárobku si ušetríš
  • nízke vstupné náklady
  • dostaneš pracovné oblečenie
  • nezabudnuteľné priateľstvá a zážitky

Vaša mzda

Mzda závisí od Tvojej pozície. Mzda začína od 600-1200 Eur na mesiac.

Mzda je uvádzaná v čistom za mesiac, pričom UBYTOVANIE a stravu máš ZDARMA.

Požiadavky

Jazykové požiadavky

  • znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (B1)
  • veľkou výhodou je znalosť francúzskeho, ruského, nemeckého jazyka – možnosť vyššieho zárobku

Iné požiadavky

Tento skvelý job Ti ponúkneme, ak si:

  • sympatický, komunikatívny, žoviálny
  • komunikácia s ľuďmi je pre Teba prirodzená
  • dostaneš šancu, aj pokiaľ si nikdy ako animátor nepracoval (zaučíme Ťa)
  • máš rád deti, šport, tanec, umenie – pokiaľ sa niečomu profi venuješ – chceme Ťa určite vidieť
  • v prípade, že si organizoval nejaké podujatie (športové, zábavné, charitatívne), opatroval deti, pracoval v tábore, alebo si dokonca pracoval ako animátor – pracovné miesto je viac menej Tvoje
  • komunikuješ v anglickom jazyku (prípadne ovládaš aj iný)

Náklady

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré poskytuje zamestnávateľ ZDARMA. Budeš bývať priamo v hotelovom komplexe v časti pre zamestnancov alebo v ubytovniach v blízkosti hotela. Budeš ubytovaný v 2-3 lôžkových izbách. Ubytovanie je jednoduché, ale čisté a kontrolované. Ubytovanie má Wifi pripojenie (je dobré si so sebou vziať tablet/laptop).

Poskytnutá zamestnávateľom ZDARMA. Počas tréningu 2 x denne formou polpenzie. Po zaškolení sa strava  podáva 3 x denne (raňajky, obedy a večere.)

Podľa platnej Cyperskej legislatívy. Zamestnanec si musí so sebou priniesť EHIC kartu, ktorá mu zabezpečí zdravotnú starostlivosť v štátnych nemocniciach. Zamestnávateľ zabezpečuje sociálne a dôchodkové poistenie.

  • cesta na Cyprus – uchádzači si kupujú letenku na vlastné náklady
  • doprava na miesto práce – zamestnávateľ Ti môže zabezpečiť transport z letiska na ubytovanie v hodnote 25 Eur
  • vreckové do prvej výplaty – individuálne
  • pokiaľ máš záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Ti kompletný servis v hodnote 150.- Eur

Tagy: práca pre mužov, práca pre ženy, práca pre páry s ubytovaním, nástup ihneď.