Pracovník/čka v kuracej fabrike v Holandsku a Belgicku. Nástupy priebežne.

Belgicko Holandsko
  • Zverejnené: 16. novembra 2019
  • Uzavretie ponuky: 16. decembra 2021
Popis práce

Informácie o pracovnom mieste

Lokalita:

Holandsko – mestá Goor (práca len pre mužov) a Ommel (práca pre mužov aj ženy)

Belgicko – mestá Dendermonde, Maasmechelen, Bree, Dendermonde (práca pre mužov aj ženy)

Nástupy do tejto práce priebežne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku a Belgicku hľadáme pracovníkov/čky do kuracej fabriky.
Do zamestnania budete zaradený/á po vzájomnom dohovore a Vašich skúseností. Pracuje sa na niekoľkých oddeleniach, rôznych pozíciách:
Práce na výrobnej linke – balenie mäsa, logistika, manipulačné práce s mäsom, filetovanie, práca s nožom, obsluha stroja.
Pracuje sa pri teplote cca 7 stupňov.Video z prevádzky si môžete pozrieť tu:

Zamestnanecké výhody, benefity

– Naša spoločnosť aj zamestnávateľ poskytuje maximálnu podporu s relokáciou, registračnými procedúrami, získaní BSN a INSZ čísla.
– Pekné ubytovanie v blízkej vzdialenosti od práce.
– Môžete využívať firemné bicykle zdarma.
– Jedná sa o dlhodobú prácu.
– Mzda je od 9,54 – 13,77 € brutto (cca 60 € deň v čistom, po odrátaní ubytovania, daní), závisí od Vašich skúseností, oddelenia, krajiny).
– Práca  38 – 40 hodín týždenne.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Ide o prácu v stoji, musíte byť fyzický fit.
– Mali by ste mať záujem dlhodobo pracovať v Holandsku alebo v Belgicku.
– Znalosť AJ nie je nutná, ale výhoda.

NÁKLADY

Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom.

Ubytovanie v rodinných domoch, bungalovoch – 2- lôžkové izby, spoločná kuchyňa, kúpeľňa, obývačka.

Cena ubytovania: 108 €/týždenne (strhnuté zo mzdy)

Strava

Vlastná

Poistenie

Podľa platnej holandskej alebo belgickej legislatívy.

(Holandsko) Zamestnanec si platí zdrav. poistenie 24,84€ týždenne.

  • cesta do Holandska/Belgicka – v prípade záujmu ponúkame pomoc pri naplánovaní dopravy. Cesta s dopravcom cca 100-120 € (každý kandidát si samozrejme môže nájsť vlastný spôsob dopravy do Holandska)
  • vreckové do prvej výplaty
  • Pokiaľ máte záujem o hladký a bezpečný priebeh vycestovania do zahraničia, zabezpečíme Vám komplexný servis v hodnote 90.- Eur.