Pracovník na prezúvanie pneumatík v Belgicku

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov na prezúvanie pneumatík v rôznych pneuservisoch v Belgicku. Pracovníci v minulých sezónach zarábali v priemere 2400 – 3300 € v čistom (po odrátaní ubytovania). Zároveň sa dajú čerpať aj ďalšie finančné benefity ( podrobnejšie informácie budú vysvetlené pri telefonickom rozhovore).

Jedná sa o sezónnu prácu od októbra do polovice decembra 2017. Možnosť opäť pracovať na tejto pozícii aj počas jarnej sezóny 2018.

Miesto výkonu práce: Lochristi, Waregem, Evergem, Brugge, Machelen, Evere, Herent, Zemst

Práca je vhodná aj pre uchádzačov (pre mužov), ktorí na Slovensku/Česku pracujú a chcú si vziať len dovolenku na privyrobenie si. Náš klient sa o Vás postará od Vášho príchodu až do doby ukončenia pracovného pomeru.
Nástupy sú po dohode ihneď.

Náplň práce

  • pomoc montérovi pneumatík – pracovať podľa jeho pokynov, niekedy aj samostatne
  • výmena letných pneumatík za zimné na osobných automobiloch
  • vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
  • montáž, demontáž a vyváženie pneumatík
  • výmena opotrebovaných/poškodených pneumatík (jednoduché opravy)
  • starostlivosť o pneumatiky – čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na nasledujúcu sezónu
  • dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce, hygieny a životného prostredia
  • zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

Pracovné hodiny:   38 – 40 hodín týždenne

Pracuje sa zvyčajne od 8:00 – 12:00 hod. a od 13:00 – 18:00 hod. V prípade práce v sobotu od 8:00 do 12:00 hod.

V Belgicku sú pracovné hodiny upravené zákonom. Pracovný týždeň nesmie presiahnuť 38 hodín.Ak váš plán presiahne 38 hodín týždenne, máte nárok na vrátenie týchto hodín vo forme nadčasu.

Výhody pre Vás

  • práca na belgickú pracovnú zmluvu
  • možnosť pracovať aj počas jarnej sezóny
  • možnosť získať ďalšie finančné benefity

Vaša mzda

12,78 € gross/hod. (cca. 300€ netto/týždeň = 3300 € za 2,5 mesiaca )

  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Nadčasy 150%
  • Finančné benefity:
    • Holiday money (15% z príjmu v r. 2017) – vyplatené koncom júna 2018.
    • Year bonus ( 8,33% zo mzdy nadobudnutej od 01/07/2017 do 30/6/2018 a odpracovaných min 65 dní ). Bonus bude vyplatený v r. 2018 – podmienkou získania je aj práca počas jarnej sezóny v r.2018

Našim klientom je stabilná belgická personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Belgicku a Holandsku.

Požiadavky

  • znalosť anglického/francúzskeho alebo holandského jazyka na úrovni B1
  • požadovaná prax v pneuservise min 1 rok
  • vzdelanie v obore automechanik
  • dobrý prístup k práci a priateľský ku klientom a zákazníkom
  • dobrý fyzický stav. Ide o fyzicky ťažkú prácu pri vysokom tempe.
  • nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru prác
  • presnosť a dôslednosť pri práci
  • časová flexibilita a pracovné nasadenie

80€ / týždeň vrátane energií v zdielaných apartmánoch alebo bytoch (2 osoby na izbe) plne zariadených.

Vzdialenosť od práce cca 15 – 20 km.  Je nutné si priniesť vlastné posteľné prádlo.

Strava

Zabezpečujete si sami.

Hradené zamestnávateľom podľa platnej belgickej legislatívy.

Vaše náklady

Cesta do Belgicka, vreckové.